Suteikti politinį prieglobstį karo dezertyrams


Parašų: 4
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Ugnė Lisauskaitė
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas
  • Parašai renkami iki: 2022-06-21
  • Kategorija: Žmogaus teisės

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Suteikti politinį prieglobstį Rusijos ir Baltarusijos armijos dezertyrams


Kiekvienas Rusijos ir Baltarusjos armijos karys, savo noru pasirenka - paklusti su sąžine ir sveiku protu prasilenkiantiems generolų įsakymams, ar atsisakyti, pabėgti. Antras variantas rizikingas. Mes tiksliai nežinome, kas šiuo metu laukia šio karo dezertyrų, tačiau atrodo, kad kol kas mažai kas renkasi tokį kelią.

Armija - karių visuma, taigi jos didžiausia jėga slypi kiekvieno kario pasirinkime.
Siūlome, kad Lietuva pagarbiai priimtu Rusijos, Baltarusijos armijų dezertyrus tiek pabėgusius iš kovos, tiek ir laukiančius savo eilės eiti į frontą.

Siūlome suteikti visateisį POLITINI PRIEGLOBSTI ir taip pat apsvartstyti galimas lengvatas ar kitokias paskatas šiems žmonėms, nes nuo jų pasirinkimo, sąžinės, galimybės pasirinkti kitaip labai priklauso ir karų eiga.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Ovidijus
2022-04-02 / 18:51
Dezertyrai, kaip ir pabėgėliai turi turėti kur prisiglausti