PETICIJA DEL ELEKTROS LIBERALIZAVIMO ATIDEJIMO


Parašų: 8
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: sonata
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
  • Parašai renkami iki: 2022-07-14
  • Kategorija: Ekonomika ir verslas

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Koks tikslas sio liberalizavimo turi buti issaiskinta zmonem,nes dabar akivaizdu,kad mokam 16cnt,o pasirinkus tiekeja mokesim 30cnt,tai nesuvokiu nauda zmogui,dabar kai kainu suolis tikrai yra didelis,isvis tai butu didelis smugis zmonem,kompensacijas ne visi gauna,del to prisidengti jomis netaktiska,maza to nepriklausomi tiekejai jau dabar kviecia rinktis,ir aiskiai nurodo kaina kokia bus.Kitas dalykas kam reikalyngi tiekejai isvis,kad didetu kaina,kad pelnytusi imones,zmoniu saskaita,turi buti issaiskinta zmonem viskas,o tik tada priimtas sprendimas

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Antanas (Kaunas)
2022-04-27 / 22:11
Ar ne pigiau butu kompensuot tiems kas jau deja pasirinko tiekeja ir pamirst sita tema?