Privalomas atlyginimų indeksavimas pagal infliacija


Parašų: 11
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Mindaugas Šakys
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas
  • Parašai renkami iki: 2024-01-01
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Daugelis supranta kad kylant infliacijai pinigas nuvertėja. Ir darbdaviai tam tikra laika (kol valstybė nepakelia ar darbuotojui pačiam nesusitarus) tuo naudojasi. O žmogus tuo tarpu skurdinamas. Šiai dienai už maisto produktus mokam brangiau nei kyla atlyginimai. Turi būti balansas. Šiai dienai didelis disbalansas(skurdas). Todėl ši peticija skirta IŠLYGINT disbalansa ir poto PRIVALOMA ATLYGINIMŲ indeksacija pagal infliacija.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.