Pakeisti Juodkrantėje prekybos centro Kopa pavadinimą į ARNOPOLIS


Parašų: 5
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Fox
  • Adresuota: Arnas Lukavičius
  • Parašai renkami iki: 2022-09-30
  • Kategorija: Ekonomika ir verslas

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Mes, visi pasaulio žmonės kategoriškai nepritariame pavadinimui ,,Kopa". prašome prekybos centrą Juodkrantėje pavadinti ARNOPOLIS. Tai yra vienintelis tinkamas ir visiems gerai žinomas pavadinimas šiam prekybos centrui. Mes nebegalime šito kentėti kiekvieną dieną. Tai yra žiaurus jausmas atvykus į mėgstamą parduotuvę nematyti tikrojo jos vardo. Prašome nebeklaidinti mūsų!

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime