Galimybė mokyti vairuoti ne savo šeimos narį


Parašų: 5
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: J.K
  • Adresuota: Regitra
  • Parašai renkami iki: 2022-09-03
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 100 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Tikrai apmaudu, kad Lietuvoje mokyti vairuoti kitą asmenį gali tik šeimos narys. Kitose šalyse mokyti gali tiesiog draugai ir didelės problemos tame nematau. Būsimieji vairuotojai skundžiasi ilgomis perlaikymo eilėmis, o regitra visada sako, kad to nebūtų jei laikantieji atvyktų pasitikintys savimi ir laikymui pakankamai pasiruošę, turintys vairavimo pagrindus ir patirtį. Didžiausia problema iškyla, kad ne visi turi šeimos narį, kuris gali šiuos jaunuosius vairuotojus pamokyti. O vairavimo pamokos mokyklos negali ir neturėtų būti pakaitalas įgyti patirties, vairavimo mokyklos tik turėtų palengvinti visą procesą, nes pagal dabartini vaizdą, atrodo lyg būtų akivaizdus regitros ir vairavimo mokyklų pasipinigavimas. Mano prašymas, suteikti galimybę mokyti vairuoti draugams arba praplėsti šeimos nario koncepcija t.y Mokantis vairuoti šeimos narys gali būti tėvų brolis ar sesuo, vyro tėvai ir t.t. Tai pat, tačiau ne būtinai, sumažinti minimalų reikalingą stažą mokyti iki 3 metų.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.