Dėl tiesioginio valdymo Pagėgių savivaldybėje įvedimo.


Parašų: 41
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Antanas Grabavičius
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas
  • Kategorija: Valdžia ir politika

Pagėgių savivaldybės tarybą 2022-05-06 atleido iš pareigų prieš terminą Pagėgių savivaldybės administracijos direktorių ir nepaskyrė naujo. Dar anksčiau atleistas ir nepaskirtas administracijos direktoriaus pavaduotojas. Dėl to Pagėgių savivaldybės gyventojams vėluoja socialinės išmokos, viešojo sektoriaus darbuotojams neišmokami atlyginimai ir vėluoja atostoginių mokėjimas. Taip pat neatliekamos kitos būtinos finansinės operacijos, turinčios užtikrinti savivaldybės socialinių paslaugų gyventojams prieinamumą ir normalų savivaldybės įstaigų funkcionavimą. Nors LR vietos savivaldos įstatymo IV skirsnio 11 str. 6 punktas numato, kad administracijos direktorius ir pavaduotojas turi būti paskirtas per 3 mėnesius, tačiau savivaldybė bet kokiu atveju privalo atlikti savo funkcijas ir teikti socialines paslaugas gyventojams.
Kadangi Pagėgių savivaldybės socialinių ir finansinių paslaugų teikimas yra sutrikęs, prašome LR Seimą kuo greičiau įvesti Pagėgių savivaldybėje tiesioginį valdymą dar nepasibaigus numatytam 3 mėnesių laikotarpiui ir atkurti savivaldybės funkcijų veikimą, bei socialinių paslaugų teikimą gyventojams.

# Vardas Komentaras
1 Dovilė
2022-06-29 / 12:21
Piknaudziavimas valdžia, paprastų žmonių žeminimas neišmokant jų uždirbtų pinigų.
2 Virginija (Pagėgiai)
2022-06-27 / 11:33
Dėl tarybos narių nesugebėjimo dirbti kartu yra sutrikusi visa savivaldybės veikla. Gyventojai tapo šių rietenų įkaitais. Ir niekas nežino, kada visa tai baigsis. Be tiesioginio valdymo įvedimo nėra kito kelio atnaujinti savivaldybės veiklą.

Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.