PRIEŠ PRIVALOMĄ PENSIJŲ KAUPIMĄ


Parašų: 28
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Iryna Korbut
  • Adresuota: LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖ
  • Parašai renkami iki: 2022-10-31
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

MES ŽEMIAU PASIRAŠIUSIEJI ESAME PRIEŠ PRIVALOMĄ PENSIJŲ KAUPIMĄ!!! PRAŠOME PANAIKINTI ŠĮ PRIEĮŠTARAUJANTĮ TEISINGUMUI IR PROTINGUMUI ĮSTATYMĄ!!!

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Vidas (Vilnius)
2022-08-06 / 08:58
Turiu patirties draudimo analitikoje ir žinau, kad tai afera
2 žmogus
2022-08-03 / 16:46
Žinutė 'peticijos' autoriui: pasidomėkite kas yra ASMUO ir žmogus, bei kuo jie skiriasi. Tokiomis 'peticijomis' tik švaistote laiką. Taip, jos padeda atkreipti dėmesį į problemą, skleisti informaciją, tačiau pačią problemą gali išspręsti žmonės, ne asmenys, ne neteisėti biurokratai ir pan., tačiau žmonės.