Draudimas eksplotuoti žemesnio nei euro 5 standarto automobilius


Parašų: 13
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Martynas Smilgevičius
  • Adresuota: Aplinkos apsaugos ministerija
  • Parašai renkami iki: 2022-11-12
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Trumpai, draudimas yra nelogiškas, turint omenyje kad daugiau kaip 1.7 mln automobiliu lietuvos gatvėse neatitinka standarto. Gyventojai nevažinėja senomis mašinomis "šiaip sau", žmogus perka automobilį pagal pajamas. Vyriausybė elgiasi nesąžiningai galvodama jog privers gyventojus įsipareigoti bankams imant lizingus brangioms mašinoms. Aš esu prieš, atitinkamas taršos mokestis JAU EGZISTUOJA tai vadinama degalų akcizu. Pasirašykite tie kurie taipogi prieš šį nelogišką sprendimą. Ne krizės metu turėtų būti spendžiami tokie mokesčių ir draudimų klausimai, tikrai ne tada kai gyventojams yra sunkiausias laikotarpis.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Rolandas (Vilnius)
2022-08-15 / 11:36
Jokių draudimų būti negali. O ekologiniai mokesčiai turi būti "įkalkuliuoti" į kuro kainą. Rinkos dėsniai, o ne socialistiniai draudimai, patys vską sureguliuos.