Dėl saulės elektrinių statybos nacionaliniu mastu


Parašų: 3
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Andrius Brikas
  • Adresuota: Energetikos ministerija
  • Parašai renkami iki: 2022-11-22
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Siulau organizuoti saulės elektrinių statybą nacionaliniu mastu, t.y. parduodant projektus fiziniams ir juridiniams asmenims, nuo pavienės sodybos iki daugiabučių namų ūkio ir gyvenviečių ir komercinių objektų. Eiga: įnešus lėšas išperkamos nederlingos pigios žemės su elektros linija, projektuojama elektrinė, statoma ir sudaroma sutartis su elektros energijos tiekėju. Sudaromos pirkimo pardavimo arba saulės elektrinių nuomos sutartys su klientais.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime