Lažybų bendrovių reklamų draudimas televizijoje.


Parašų: 8
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Gustas Vindžiulis
  • Adresuota: Lietuvos radijo ir televizijos komisija
  • Parašai renkami iki: 2022-12-31
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Turbūt visi esame susidūrę su situacija, kai žiūrime krepšinį ar taip kokia nors laidą, filmą ir pasigirsta įkyri reklama kurioje yra reklamuojama lažybų bendrovės, tai yra ne tik nepatogumas mums, bet ir mažų vaikų manipuliacija. Šia peticija noriu pasiekti Lietuvos radijo ir televizijos komisiją ir nutraukti visas lažybų bendrovių reklamas televizijos eterio ir reklamų metu.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Jonas
2022-09-07 / 16:47
Šaunuolis, pagaliau atsirado žmogus kuris už tai pasisako