Privalomi dokumentai paspirtukų vairuotojams


Parašų: 5
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Žygimantas Zubė
  • Adresuota: LR Seimas
  • Parašai renkami iki: 2022-12-09
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Kadangi elektrinių paspirtukų vairuotojai šiai dienai nėra kontroliuojami ir dėl jų kaltės įvyksta didelė dalis eismo įvykių (Klaipėdoje tai siekia 30% visų įskaitinių eismo įvykių)- norime, kad el. paspirtukų savininkai ir vairuotojai būtų pradedami kontroliuoti.
Kodėl pareigūnai praleidžia pro akis mažus vaikus ir vyresnius asmenis su galingais el. paspirtukais? Nes negali patikrintu ar paspirtukas yra galingas.
Laikas nustoti toleruoti šiuos pažeidimus, kol tai netapo dar didesne problema ir padaryti privalomą asmeninių el. paspirtukų registravimą ir dokumentų vežiojimąsi su savimi, kad būtų galima identifikuoti kas tai per transporto priemonė ir ar reikalingos teisės norint ją vairuoti.
ŠIS SIŪLYMAS NĖRA NORAS UŽDRAUSTI, TAI YRA NORAS TURĖTI SAUGESNES GATVES, DVIRAČIŲ IR PĖSČIŲJŲ TAKUS.
Tokioms įmonėms kaip "Bolt", kurie užsiima paspirtukų nuoma- būtų galima šio reikalavimo netaikyti, jeigu yra deklaruojama, kad paspirtukų maksimalus greitis 25km/h, o galia iki 1kW.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Martynas (Mažeikiai)
2022-09-12 / 10:28
Pritariu Olandijoj Vokietijoje uždrausta yra Tik privačioje valdoje gali vazinetis