Keisti VĮ "Regitra" teorijos egzaminų sudėtį


Parašų: 3
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Anonimiškai
  • Adresuota: Regitra
  • Parašai renkami iki: 2022-12-24
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Eidami laikyti į VĮ "Regitra" teorijos egzamino susiduriame su testiniais egzamino klausimais, kurie sudaryti visiškai neatitinkančiais realybėje vairavimo metu iškilusiomis situacijomis, taip pat yra klausimų, kurie neįtvirtini KET ir juos galime interpretuoti kiekvienas savaip.
Todėl siūlau keisti teorijos egzaminų sudėtį, kad kiekvienas išmokęs KET galėtų lengvai išlaikyti egzaminą ir nereikėtų be reikalo leisti pinigų...

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime