Dėl 10 klasės pupp'u naujų įstatymų, neišlaikius vieno egzamino negalima eiti į 11 klasę.


Parašų: 25
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Viltė Beinorytė
  • Adresuota: Seimas. Švietimo ir mokslo ministerija.
  • Parašai renkami iki: 2023-02-19
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Kaip galima įvesti tokį įstatymą. Nepilnamečiams atiduoda savo ateitį į rankas. Kaip nepilnamečiai galės pasirūpinti savo gyvenimu, kur jiems eiti? Taip sutinku, jog 10 klasės egzaminų rezultatai rašysis į etestatą, bet jie neturi teisės neleisti žmonėms kurie dar nieko nesupranta apie gyvenimą neleisti mokintis ir kilti mokslo laiptais. Vėliau visi verks, jog nėra kam dirbti aukštesnių pareigų darbų. Taip sutinku reikia mokintis, tačiau jūs atemate galimybę jiems tai daryti. Prašau nepriimkite šio įstatymo ir leiskite vaikams toliau stengtis mokintis ir gauti užtikrinta ateitį.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Titas
2022-11-25 / 15:24
Mokiniams tie pupp testai sukelia nerima ir stresa, aš esu prieš šituos testus
2 Eimantas (Klaipėda)
2022-11-21 / 23:00
MOKINIAMS TAI IVARO TIK STRESO, DELTO MOKINIAI IR VARTOJA NARKOTINES MEDZIAGAS, RUKO EL. CIGARETES / PAPRASTAS CIGARETES. TAI YRA NUO TOKIU ISTATYMU.
3 Greta (Klaipėda)
2022-11-21 / 12:54
Nu nesamone kažkokia, kodėl anksčiau taip nebuvo, čia tipo mes bandomieji triušiai kažkokie ***