Įjungti apšvietimą į/iš Dainų slėnio Alytuje


Parašų: 20
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Justina Kapučinskaitė-Urbanavičienė
  • Adresuota: Alytaus miesto savivaldybė
  • Parašai renkami iki: 2023-03-14
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Taupymo sumetimais išjungtas apšvietimas įvažiuojant į Dainų slėnį J. Basanavičiaus g. ir iš jo išvažiuojant Šilo gatve, todėl žmonės išėję pasivaikščioti, vedžiodami šunis ar vakare sportuodami visa tai turi daryti aklinoje tamsoje.
Dainų slėnis yra lankytinas objektas mieste, miesto svečiai nori užlipti ant aukščiausio pėsčiųjų tilto, o šaltuoju metų laiku temsta itin anksti, todėl ir pačius objektus lankyti tampa nepatrauklu ir nepatogu.
Prašome bent iki 22 val. vakaro įjungti minėtose gatvėse apšvietimą, juk šiose gatvėse yra įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, kurie žmonėms neprieinami.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Irena
2023-01-03 / 20:24
https://www.peticijos.lt/visos/78916/ijungti-apsvietima-i-is-dainu-slenio-alytuje/?fbclid=IwAR3Pu1viPzc67U7xyb-Qg2rMEanhcjqvDtePhqtGKYymtyJObymQh_nmPvM#petition-signature