Dėl gyventojų susisiekimo užtikrinimo


Parašų: 106
Paramos: 30.00 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Alina Juškaitė
  • Adresuota: Skuodo rajono ir Mažeikių rajono savivaldybės
  • Kategorija: Kita

Nuo praėjusių metų pabaigos buvo nutrauktas kasdien kursuojantis tarpmiestinio autobuso maršrutas Klaipėda - Naujoji Akmenė, buvo vienintelis maršrutas tiek su Klaipėda tiek su Mažeikiais, ko pasėkoje pablogėjo gyventojų susisiekimo galimybės ypač kalbant apie maršrute esančius mažus miestelius, kaip Ylakiai, Židikai ir kt. Žmonėms tapo sunkiau susisiekti su didesniais aplinkiniais miestais, kaip Mažeikiai, kuriuose žmonės dirba, mokosi ar vėliau gali lengviau pasiekti ir kitus didžiuosius Lietuvos miestus, lankyti poliklinikas, kitas gydymo įstaigas, turgavietes ar prekybos ar paslaugų centrus.

Prašome atstatyti buvusį tarpmiestinio autobuso Klaipėda - Naujoji Akmenė maršrutą, arba įvesti naują maršrutą, kuris aptarnautų ir mažesnius maršrute esančius miestelius ir jų gyventojus ir užtikrintų susisiekimą su regione esančiais didžiaisiais miestais. Nesant finansinėms galimybės minėtą maršrutą įgyvendinti kiekvieną dieną, numatyti maršrutą bent kelias dienas per savaitę. Arba užtikrinti susisiekimą, kuris būtų patogus gyventojams persėsti į kitus autobusus vykstančius į minėtus didžiuosius miestus.

# Vardas Komentaras
1 Romanas (Skuodas)
2023-01-21 / 22:51
Iš Klaipėdos sekmadieniais negali atvykti pastorius. Pamaldus vyksta 12val.tačiau autobusas "nuimtas" tuo laiku.
2 Lena (Mažeikiai)
2023-01-20 / 17:52
Dėl autobuso grąžinimo, Naujoji akmenė - Klaipėda.
3 Nijole (Venta)
2023-01-16 / 19:10
LABAI REIKALINGAS ŠIS RYTINIS REISAS,NAMO GRĮŽTI NORISI ANKSČIAU,O NE VAKARE AR VAŽIUOTI SU PERSEDIMU.
4 Silva
2023-01-13 / 11:57
Labai reikia autobusu y mazeikiu puse kad butu galima nuvaziuoti y Aleksandrijos Ylakiu kapines ir reikalui esant y Mazeikius