UŽ MIRTIES BAUSMIŲ ATNAUJINIMĄ

139 PARAŠAI

  • Justinas
  • nuo 2008-02-06
  • iki 2008-06-28
Kategorija:

Nutariau, oficialiai nusprendęs, jog gana nekaltų žmonių mirčių, gana siausti žmogžudžiams, žudantiems žmones ir nebūti nubaustiems, tiems pareigūnams kurie nužudė nekaltus vaikus ir išsisuko su prisigalvotom ligom, kaip ir buvęs pareigūnas Paulikas, kuris pražudė tris niekuo nekaltus mokyklinukus. Prašau Seimo Narių ir Lietuvos Prezidento priimti teisingą ir teisėtą mirties bausmių moratoriumo taikymą.

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Karolina A.... Iš dalies pritariu... Nes įrodykit, kad jis tikrai kaltas... o įkalinimas iki gyvos galvos yra didelė kančia ir bausmė, bet mūsų tėvai ir mes turime juos išlaikyti mokėdami mokesčius ar tai teisinga?
2 S.Krživickaja ... Visiems žudikams, prievartautojams ir iškrypėliams-mirtis, nereikai mūsų visuomenėj atmatų
3 Rytis Vai... aisku ko jie cia zudo ir lieka gyvi o tie nieko negali
4 Adas Vil... atnaujinkime visas mirties bausmes, gal tada sumažės nusikalstamumas.Gyvybė už gyvybę, jei nužudei kartą žmogų tai tegul tai atsitinka su tavimi...
5 vilius ... as uz, tiesa tai turetu buti taikoma tik tais atvejais kai zmones nuisikalsta 3 karta ir pan. t.y. tuos kurie yra nepataisomi...
6 M.Endziulis ... Tik ypatingais atvejais, kai yra tycinis nuzudymas ir pan..
7 geriau nes... tikrai sutinku. as manau kad reiki8a ne iskart uzmust. tegu atsedi ir tada mirsta
8 Gvidas ... Nepritariu. Siulyciau iki gyvos galvlos patikekit kalejime sedeti yra nekas.
9 Laura ... nenoriu islaikyti tu, kurie skriaude iir skriaus mus laisveje!!!!!!!!!!!
10 Aurimas Gai... Pritariu. Kuo mažiau baudžiama, tuo didesnė pekla. Senovėje net už vogimą ranką kirsdavo, už įkištą blogą prekę ant kuolo sodindavo. Atsakomybės dabar DAUG mažiau.