UŽ LUKO ŠALNOS IŠLAIKYMĄ DARBE


Parašų: 112
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: someoneT
  • Adresuota: DIGIKLASĖ
  • Parašai renkami iki: 2023-04-26
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Sveiki, Digiklasės komanda,

mes, digiklasės mokiniai, jos community, prašome Jūsų išlaikyti Luką Šalną darbe ir išlaikyti jį discord'o moderatoriumi. Jis visiems mums yra geriausias draugas ir antra pagalbinė ranka. Dar kitaip galime pasakyti, kad jis yra mūsų dešinioji ranka. Galbūt jo lietuvių kalbos skill'sai nėra tokie geri, kaip turėtų būti, bet jis yra labai nuoširdus, visą laiką palaikantis, gero norintis žmogus. Jeigu ne Jis, offtopicas nebūtų toks gyvas kaip jis yra dabar. Jeigu ne jis - discordo įvairūs kanalai būtų netvarkingi.

Tad aš, visų vardu prašau, išlaikykime Luką Šalną darbe ir nuspręskime ko mes norime patys, kaip digiklasės bendruomenės nariai, pasirašykime šią peticiją ir nuspręskime patys, kokį moderatorių discord'e mes norime matyti. :)

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Ignas (Vilnius)
2023-01-28 / 00:04
Jiem geriau moket uz du zmones ar uz musu meile Lukuti?