Atšaukti Jessica Shy koncerta Klaipėdoje


Parašų: 9
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Deividas Jakštas
  • Adresuota: Klaipėdos miesto savivaldybė
  • Parašai renkami iki: 2023-03-31
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Klaipėdoje Egidijus Dragūnas norėjo daryti koncertą 2023 metais liepos mėnesį, bet iš mūsų Klaipėdos savivaldybės gavo oficialų atsakymą kad negalima, dėl triukšmo, muštynių ir kt. O dabar Jessica Shy gavo leidimą daryti koncertą toje pačioje vietoje ,kur aplinkui pilna gyvenamųjų namų, jau niekas nebekreipia į triukšmą, į galimas muštynes, viešosios tvarkos pažeidimus ir kt. Peticijos esmė UŽDRAUSTI JESSICOS SHY KONCERTĄ ARBA LEISTI EGIDIJUI DRAGŪNUI SEL DARYTI KONCERTĄ IR IŠDUOTI JAM LEIDIMĄ! TURI BŪTI LYGYBĖ VISIEMS!

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Gediminas (Panevėžys)
2023-02-16 / 05:23
Baikit skirstyti atlikėjus, Kodėl vieniems galima o kitiems ne?