Eurovizijos nugalėtoją turi rinkti žiūrovai, o ne „ekspertai“


Parašų: 26
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Rytis Kareckas
  • Adresuota: LRT
  • Parašai renkami iki: 2023-04-01
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Kai didžioji Eurovizija pusfinaliuose atsisako komisijos balų ir palieka spręsti žiūrovams, LRT mano, kad keli „ekspertai“ žino geriausiai. Rūtą Mur žiūrovai išrinko Lietuvos Eurovizijos 2023 m. nugalėtoja. Tačiau LRT nusprendė, kad keli žmonės žino geriau. Kokia tada balsavimo prasmė? Nepasitikėjimas liaudimi atsiduoda taip smerkiamu sovietizmu. Prašau LRT pakeisti savo sprendimą ir siųsti tai, ką išrenka žiūrovai, ypač tuo atveju, kai yra lygiosios. Bei atitinkamai pakeisti netikusias taisykles.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Neringa
2023-02-23 / 11:40
Sutinku. Arba tegul komisijos balai turetu 25% o žiūrovų 75% sprendimo teises.