Pakeisti Vilniuje Kareivių g. pavadinimą


Parašų: 1
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: K. Vygintas
  • Adresuota: Vilniaus miesto savivaldybė
  • Parašai renkami iki: 2023-05-24
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Artėjant Rusijos kariuomenės išvedimo 30-mečiui gera proga pakeisti Kareivių gatvės pavadinimą Vilniuje, kad jis neprimintų sovietmečiu šalia buvusio karinio miestelio.

Užtenka paklausti kartos, kuri nematė Rusijos tankų Vilniaus gatvėse, apie šios gatvės pavadinimo prasmę, kad suprastum jo beprasmiškumą.

Tuo tarpu tos kartos atstovai, kurie matė Rusijos tankus Vilniaus gatvėse, puikiai žino ką šis gatvės pavadinimas reiškia. Deja, bet matyt, yra tokių, kuriems tai sukelia šiltus jausmus, kai daugumai, priešingus.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime