Bauda antsnukio neturėjimui


Parašų: 10
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Viktorija Kulikauskaitė
  • Adresuota: Lietuvos vyriausybė
  • Parašai renkami iki: 2023-11-07
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Problema - agresyvūs šūnys dantimis puolantys kitus gyvūnus ir žmones . Per daug matomų viešų situacijų , kuriose šeimininkai nesusitvarko su augintiniu jam puolant ar jau įsikandus į auką . Nukentėjusiūjų žmonių ir augintinių šimtai , skausmo , žalos , ar prarasto "šeimos draugo " augintinio nepakeis niekas , bet yra prrvenciniai būdai.
1. Didinti baudą už antsnukio neturėjimą , stebint viešają tvarką .
2. Stebėti viešają tvarką , o pamačius šunį be antsnukio - duoti šeimininkui antsnukį , kad vietoje uždėtų augintiniui , nesutikus - skirti padvigubintą baudą .
Mylime ir norime auginti didelius šuniukus , tuomet garantuokime vieni kitiems saugesnę aplinką .

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 RENATA
2023-08-19 / 11:15
taip būtinai, antsnūkis, pavadėlis, būda ir prie savininko kojos tai yra gyvūnai, kurie yra nenuspėjami, jie negali balsuoti reiškia jie neturi teisių