Neteisėta pergalė


Parašų: 0
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Tautvydas
  • Adresuota: CarVertical
  • Parašai renkami iki: 2023-12-01
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Mieli, CarVerticaliečiai,

Rašau jums su liūdna žinia.

Labai apmaudu, tačiau jūsų gretose yra apsimetėlis, melagis bei šarlatanas. Jūs jį geriau žinote Antanas Liu vardu.

Kaip žinote šią vasarą vyko dviračių iššūkis, kurį panašu, kad savo nešvariais žaidimais jis ir laimėjo. Klausiate kodėl nešvariais? O gi todėl, kad pusę vasaros "slėpė" savo važiavimus, todėl jų nebuvo galima matyti bendroje įskaitoje. O galbūt tiesiog rankiniu būdų pridėjo 16km ride vien tam, kad iškovotų negarbingą pergalę?

Mano nuomone, pergalės jis nenusipelnė ir laimėti turėjo Viktorija, tačiau spręsti palieku jums. Tik norėčiau užduoti retorinį klausimą, kaip gali laimėti mūšį kai nežinai prieš ką kovoji?

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime