Dėl 101-ojo autobuso marštuto koregavimo
Parašų: 262
€ Paramos: 50.00 EUR
Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.- Autorius: Vita Galvanauskaitė
- Adresuota: Kauno rajono savivaldybės kelių ir transporto skyriui
- Kategorija: Kita
Prašome pakoreguoti 101 autobuso maršrutą, kad Vijūkuose, Giraitėje, Užliedžiuose gyvenantys vaikai galėtų paprasčiau pasiekti Šilainiuose esančias mokyklas- Tado Ivanausko progimnaziją, J.Grušo meno gimnaziją, Ryto pradinę mokyklą, P.Mašioto pradinę mokyklą.
Prašome, kad 101-as autobusas pravažiuotų pro Jotvingių g. ir Šarkuvos g prieš pamokas ir keli reisai po pamokų (13val, 14val ir 15)
# | Vardas | Komentaras |
---|---|---|
1 |
Julija
(Kaunas)
2023-09-11 / 20:51
|
Prašome, kad 101 autobusas vaikus vežtu iš Giraitės į Šilainių plento ARBA Baltų prospekto sustojimą, kad vaikai galėtų saugiai pasiekti JONO PAULIAUS II GIMNAZIJĄ ir tuo pačiu maršrutu būtų parvežti atgal į GIRAITĘ, VIJŪKUS 13;15;16 valandomis. |
2 |
Jasudiene
2023-09-09 / 11:48
|
Būtinas šis reisas moksleiviams susisiekimas tragiškas. |
3 |
Monika
2023-09-05 / 17:06
|
Prašome pakoreguoti 101 autobuso maršrutą kad vaikai galetu pasiekti Tado Ivanausko progimnazija, kad paleistu artimiausioje stoteleje o ne kažkur Šilainiuose. |
4 |
Indre
2023-09-05 / 16:55
|
Prašome pakoreguoti 101 maršrutą. Nes vaikams gyvenantiems Kauno rajone taip problematiška gryšti, atstumai ėjimo dideli Nesaugu mums tėvams. Mums reikalingas maršrutas Tado Ivanausko progimnazija- Vijūkai |
5 |
Gintarė
2023-09-05 / 16:09
|
Būtų be galo reikalinga paslauga,vaikų pervežimas!!! Ryto pradinė bei Juozo Grušo meno mokykla. |
6 |
Simona
2023-09-05 / 13:39
|
Prašau koreguoti 101 autobuso maršrutą, nes vaikai gyvenantys Giraitėje negali patekti į mokyklas Šilainiuose , labai aktualu, kad autobusas važiuotų pri Tado Ivanausko progimnaziją, Grušo meno mokyklą, Basanavičiaus gimnaziją |
7 |
Egle
(Kaunas)
2023-09-05 / 08:11
|
Prašome pakoreguoti 101 autobuso maršrutą, kad Vijūkuose, Giraitėje, Užliedžiuose gyvenantys vaikai galėtų paprasčiau pasiekti Šilainiuose esančias mokyklas- Tado Ivanausko progimnaziją, J.Grušo meno gimnaziją, Ryto pradinę mokyklą, P.Mašioto pradinę mokyklą. Prašome, kad 101-as autobusas pravažiuotų pro Jotvingių g. ir Šarkuvos g prieš pamokas ir keli reisai po pamokų (13val, 14val ir 15) |
8 |
Gintare
2023-09-04 / 19:31
|
Rajonai plečiasi,jaunos šeimos su vaikais patiria daug nepatogųmų,labai reikalingas viešasis transportas,kuriuo būtu galim lengvai pasiekti Šilainius vaikams |
9 |
Vitalijus
(Kaunas)
2023-09-04 / 15:07
|
101 autobuso maršruto ir laikų koregavimas yra itin svarbus rajono vaikams. Prašome rajono savivaldybę atsižvelgti r pasirūpinti. |
10 |
Akvilė
(Kaunas)
2023-09-04 / 15:05
|
Prašau pakoreguoti 101 autobuso maršrutą ir tvarkaraštį. Lai rajono savivaldybė bent truputį daugiau pasirūpina ir kitų rajonų vaikais. |
11 |
Jurgita
(Kaunas)
2023-09-04 / 14:57
|
Autobusas labai reikalingas vaikų grįžimui namo po pamokų iš T. Ivanausko progimnazijos. |
12 |
Lina
2023-09-04 / 12:05
|
Būtinas autobusas grįžti namo iš Jotvingių g. stotelės. |
13 |
Antanas
(Kaunas)
2023-09-03 / 21:45
|
Didžiulė problema panaikinus mokyklinį autobusą kasdien turėsiu atsiprašyti iš darbo kad parvešti vaikus namo!!! Iki stotelės toli vaikas mažas nesaugu grąžinkite mokyklinį autobusą. |
14 |
Jolita
(Kaunas)
2023-09-03 / 21:07
|
Autobusas labai reikalingas vaikų grįžimui namo po pamokų iš T. Ivanausko progimnazijos. |
15 |
Viktorija
(Kaunas)
2023-09-03 / 00:20
|
101 mikriukas yra per mažas,vežti moksleivus ir keleivius kitus |
16 |
Kristina
2023-09-02 / 23:03
|
Šis maršrutas labai reikalingas. Savivaldybė afišuojasi, kad labai rūpinasi vaikais, bet sprendimas dėl maršruto atšaukimo rodo, kad jai, deja, nusispjauti ant vaikų saugumo :( |
17 |
Želvienė
2023-09-02 / 22:55
|
Prašau kad autobusas važiuotų per Šarkuvos gatvę. |
18 |
Greta
2023-09-02 / 19:28
|
nėra tinkamo laiko nuvažiuoti į mokyklą, arba atvažiuoti valanda anksčiau arba valandą vėluoti |
19 |
Natalija
2023-09-02 / 18:10
|
Nėra kaip vežioti vaikų pastoviai iš mokyklos. |
20 |
Justina
(Kaunas)
2023-09-02 / 18:03
|
Prašau paprastinti vaikams nuvaževimą,bei kad važiuoti per šarkuvis gatvę. |
21 |
Jovita
(Kaunas)
2023-09-02 / 17:51
|
Vaikai musu užmiršti rajonai dideli o autobusu nera |
22 |
Faustė
(Kaunas)
2023-09-02 / 17:15
|
kadangi pati esu mokinė kauno juozo gruso meno gimnazijoje tai butu daug patogiau jeigu autobusas vaziuotu sarkuvos g-jotvingiu g- silainiu poliklinika o ne mosedzio g-silainiu poliklinika, nes butu patogesnis atvykimas |
23 |
Eiminta
2023-09-02 / 17:14
|
Autobusas reikalingas vaikams grįžti iš mokyklos.Vežioti nėra galimybės ,nes dirbame dieniniu grafiku.Lankome Kauno Tado Ivanausko progimnaziją. |
24 |
Kristina
(Kaunas)
2023-09-02 / 17:12
|
aktualu, kad vaikus vežiotų iš Giraitės iki Tado Ivanausko mokyklos ir atgal |
25 |
Indrė
2023-09-02 / 15:13
|
Vaikas lanko Tado Ivanausko progimnazija, gyvename Vijukuose... |
26 |
Ineta
(Kaunas)
2023-09-02 / 14:39
|
Būtinai reikalingas autobusas grįžti vaikams iš mokyklos. Pėsčiom pareiti labai toli, patiems vežioti nėra galimybės, nes dirbame. |
27 |
Gintarė
2023-09-02 / 14:35
|
Būtinas autobusas vaikams grįžti iš mokyklos bei burelių . |