Grąžiname pinigenus!


Parašų: 49
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Aistis Girinis
  • Adresuota: Danske Bankas, Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministerija
  • Parašai renkami iki: 2024-09-05
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Sveiki visi,
Manau pakankamai laiko jau kentejome be visų vaikystės žaidimo "Pinigenai". O ką mums davė, tie Pinigenai? Kodėl juos verta grąžinti??? O gi tik Pinigenai mus mokė protingai leisti pinigus, tik Pinigenai buvo visos Lietuvos vaikų žaidžiamas žaidimas, tik Pinigenai mus pradžiugindavo. Dar vienas pasiūlymas: įtraukti pinigenus į gyvenimo įgūdžių kursą. Investicija nuostabi. Prieš jus, šimtmečio pasiūlymas

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Beatričė (Vilnius)
2023-09-14 / 14:14
Kažkodėl šis mokomasis žaidimas neberandamas internete. Užaugau su juo ir su tuo pačiu žaidimu užaugo mano draugai. Sakyčiau, nors ir žaidėme pinigėną, užaugome kaip padorūs žmonės.