PETICIJA DĖL UNIFORMŲ TVARKOS ATLAISVINIMO MAIRONIO GIMNAZIJOJE


Parašų: 0
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Mokinys
  • Adresuota: Kauno Maironio universitetinės gimnazijos administracija
  • Parašai renkami iki: 2023-12-22
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Šios peticijos autorius, ir visi po šia peticija pasirašę asmenys kreipiasi į Kauno Maironio universitetinės gimnazijos administraciją su reikalavimu sušvelninti uniformų tvarką. Leisti skirtingas juodos spalvos atspalvių variacijas kelnėse, įvairių spalvų vienspalvius marškinėlius (ne tik baltas ir tamsiai žalias), juodus sijonus. Šiltuoju metų laiku nereikalauti pėdkelnių.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime