Dėl namų darbų atšaukimo visiškai


Parašų: 110
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: A.Ž.
  • Adresuota: Lietuvos Švietimo, Mokslo ir Sporto ministerija
  • Parašai renkami iki: 2024-01-06
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Manau, kad reiktu ūždrausti namų darbus, nes jie atima daug laiko iš vaikų, paauglių ir jaunimo, siūlau
neleisti mokytojams uždavinėti namų darbus, nes pilnai ūžtenka klasės darbų, o jaunimas rūko, maištauja ir pan. nes mokykla juos tiesiog terorizuoja ne tik klasės, bet ir namų darbais, ir kontroliniais, ir bureliais.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Darisu (Vilnius)
2023-11-11 / 22:40
Visiškai sutinku vaikai grįžta iš mokyklos kaip zombei namu darbus padaro ir užmigsta nes labai pavarge nuo namu darbu prašau kad ju nebutu
2 Novele (Šiauliai)
2023-10-12 / 01:09
Dar daug pamoku yra ir dar namu darbus ruosti reikis cia jau nesamone dar pasako kad testa rasom diena pries tai namu darbai testui 3-4h ruostis ir pamoku begalo daug nespejam nikeo savo gyvenimui ir mokslams ir miegui
3 Raminta (Vilnius)
2023-10-09 / 20:59
Nes pas mus ir per daug kriuvo mokyklose ir dar namų darbu užduoda daug