Uždrausti pūtiklius (benzininius ir elektroninius)


Parašų: 7
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Lina
  • Adresuota: Seimas, Vyriausybe, Savivaldybe
  • Parašai renkami iki: 2024-01-19
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Ar benzininis, ar elektroninis, bet koks pašalinis, dirbtinai sukeltas triukšmas neigiamai veikia tiek ekosistemą, tiek žmonių emocinę savijautą. Uždrausti vykdyti viešuosius pirkimus pūtiklių įsigijimui visoje Lietuvoje.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Raimundas (Alytus)
2023-10-24 / 14:32
Dar kad su protu naudotųsi o dabar iš ankstyvo ryto birzgia vidury miesto ir praeit neina dulkias pučia į žmones ir dėmesio nekreipia
2 rimas
2023-10-21 / 12:24
jau senai apie tai kalbu; tai griauna kaimynystės ramybę, kenkia laukinei gamtai, kelia triukšmą, išmeta nuodingus dūmus . Atėjo laikas imti šluotą į rankas, sveika, ramu ir tvarkinga.