Peticija atimti iš R. Viršilos JungleKing influencerių čempiono diržą


Parašų: 7
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Jomantas Smegma
  • Adresuota: Remigijus Viršila
  • Parašai renkami iki: 2024-01-19
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Sveiki,

Rašome peticiją su tikslu atimti iš R. Viršilos Jungle King influencerių čempiono diržą. Pats Remigijus yra ne kartą minėjęs, jog Jungle King influencerių čempiono diržą gali turėti tik kovotojas, turintis daugiau nei 20 tūkst. sekėjų Instagram platformoje. Šiuo metu Remigijus Viršila (Instagram: aesthet1c_remis) turi 7819 sekėjų.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime