Ingridos Šimonytės, bei Laisviečių atsistatydinimui


Parašų: 14
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Jonas Stanaitis
  • Adresuota: Lr Vyriausybė
  • Parašai renkami iki: 2025-02-01
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Visi suprantate kad ši Vyriausybė dirba kažkąm kitąm, bet tikrai ne mums, ne LR Piliečiams.. Lietuvos įsiskolinimai per šią Vyriausybe tiesiog dvigubėja- trigubėja, męs LR piliečiai esame skurdinami, apmokestinami nesamoningais mokesčiais, vaikų interesai nėra ginami, pasigilinus labiau, kol mus valdo būtent ši Vyriausybė, ypač padaugėje pedofilijos skandalų, vaikų atėmimai, vaikų dingimai ir kita. Pasidomėkite žmonės patys ką yra pridirbusi būtent ši Vyriausybė.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Audra
2023-10-25 / 22:20
Mes normalios šeimos dar juos išlaikome,o jiems nusispjauti ant mūsų šeimų.Jų visas tikslas pasiekti savo iškrypėliškų įstatymų.Jie negali dirbti tokie neadekvatūs seime.
2 Kristina (Kaišiadorys)
2023-10-25 / 15:33
Už Ingridos Šimonytės ir laisviečių atsistatydinimą