Zoles legalizavimas


Parašų: 24
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Dymas
  • Adresuota: Seimas vyriausybe stt
  • Parašai renkami iki: 2024-02-01
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Mes, žemiau parašiusieji, prašome valstybės institucijų rimtai įvertinti ir apsvarstyti galimybę legalizuoti žolę Lietuvoje. Pateikiame šiuos argumentus:Medicininė nauda: Daugelis mokslinių tyrimų patvirtina, kad tam tikros žolės rūšys gali turėti medicininių savybių, kurios gali padėti pacientams, sergantiems skirtingomis ligomis.Mažinimas nusikalstamumo: Legalizavus žolę, galima sumažinti nelegalios prekybos ir jos panaudojimo sąlygų nusikalstamumą.Ekonomikos nauda: Žolės legalizavimas gali suteikti galimybę valstybei reguliuoti šią rinką ir surinkti papildomus mokesčius.Asmeninė laisvė: Galimybė pasirinkti naudoti žolę turėtų būti vertinama kaip asmeninė laisvė ir teisė.Palaikymas tarptautiniu mastu: Kai kurios šalys jau legalizavo žolę ir pasiūlė teigiamų pokyčių, įskaitant nusikalstamumo mažėjimą.Mokslinės žinios ir švietimas: Legalizuojant žolę, būtų lengviau vykdyti mokslinius tyrimus ir teikti švietimą apie jos galimus privalumus ir rizikas.Prašome pasvarstyti šiuos argumentus ir imtis priemonių siekiant ištirti galimybes legalizuoti žolę Lietuvoje.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Arnas (Gargždai)
2023-11-11 / 14:04
Manau butu gerai, bet reiktu daryti salygas, kad suvartoti parduotuvėje.
2 Paulius (Šilutė)
2023-11-06 / 10:32
Žole yra naudojama kaip medicinis narkotikas nuo streso ir padetu daug kam ypac šilutei nes čia streso miestas