Automobilio parkavimo lengvatos studentams


Parašų: 49
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Rolandas Vilimas
  • Adresuota: Vilniaus miesto savivaldybė
  • Parašai renkami iki: 2024-02-17
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Vilnius - miestas, pagarsėjęs pasaulinio lygio universitetais, tačiau kai kurie iš jų, neturi automobilių stovėjimo aikštelių. Studentams, kurie gyvena toliau ir važinėja į paskaitas automobiliais tenka “suploti” nemažą sumą už parkingą. Todėl kreipiuosi su prašymu kiekvienam studentui pateikusiam jo studijas patvirtinti dokumentą leisti statyti automobilį mokamose stovėjimo zonose nemokamai, arba sumažinti mokestį nors 75%.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Ieva (Kaunas)
2023-11-20 / 17:00
Prašau sumažinti arba panaikinti automobilių stovėjimo mokestį studentams.