A kategorijos skyrimo tvarka yra iš dalies neteisinga


Parašų: 60
Paramos: 20.00 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Vardenis Pavardenis
  • Adresuota: Vį Regitra
  • Parašai renkami iki: 2024-04-21
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Šiuo metu A kategorijos laikymas yra nelogiškas.
Dviratė transporto priemonė priskiriama A kategorijai yra lygiavertis eismo dalyvis, kuriam galioja tos pačios taisyklės ir judėjimo tvarka gatvėmis kaip ir B kategorijos transporto priemonei.

1. Nematome logikos A kategorijos praktiniame egzamine asmenims jau turintiems bent jau B kategorijos 10 metų vairavimo stažą ir kurių amžius yra didesnis nei 30 metų.
Kad gauti A kategoriją tokiems asmenims - pilnai pakanka vairavimo mokyklos. Kur instruktoriai aiškiai mato ar mokinys sugeba valdyti transporto priemonę. Gavus baigimo pažymėjimą - automatiškai tūrėtų būti įrašoma A kategorija.

Užduotys aikštelėje taip pat nelogiškos - ne visų tipų motociklais galima atlikti skiriamas užduotis. Nes skiriasi tiek jų konstrukcija tiek valdymo ypatumai.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Evaldas (Panevėžys)
2024-01-24 / 10:04
Užduotys aikštelėje nelogiškos ! Nemanau, kad padarius 8tuko pratima yra svarbu ar sustosi instruktoriui is desines ar is kaires, tai niekaip nepakeicia tavo sugebejimu valdyti motocikla siame pratime !