Vaizdo stebejimo kameros valstybinių darželių grupėse.


Parašų: 41
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Dominyka Malcienė
  • Adresuota: Vyriausybė
  • Parašai renkami iki: 2024-05-09
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Visų valstybinių darželių grupėse turėtų būti įrengtos vaizdo stebejimo kameros, kurios pasirinktu metu turėtų būti stebimos įstaigos vadovo, užtikrinant sklandų ir priekaištų nekeliantį darbuotojų darbą.
Manau, toks problemos sprendimas palengvins atsakingų asmenų darbą, o ir grupės darbuotojams prieš darant vieną ar kitą veiksmą privers susimąstyti.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Milena (Vilnius)
2024-02-09 / 10:20
VISIŠKAI PRITARIU! Privalo būti kameros grupėse!
2 Jūra (Vilnius)
2024-02-09 / 10:11
Pritariu šiai peticijai, jausčiausi saugiau paliekant vaiką darželyje ir žinant jog yra kameros ir vaikas nebus skriaudžiamas.