Padėkite Klaipėdai


Parašų: 0
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Andrej Agarkov
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas
  • Parašai renkami iki: 2024-05-09
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Padėkite Klaipėdai! Klaipėdos miesto gale yra sovietiniai namai, kuriems reikia remonto ir renovacijos, ir ne tik išorėje, bet ir viduje! Taip pat penkių aukštų pastatų Vingio g. 79 jau reikia daugkartinio remonto, nes viskas supuvę! Laukininko, Mogilevo ir t.t. gatvėse nėra vaikų žaidimo aikštelių! O jei yra, tai sugedę ir nesaugūs vaikams! Skirkite pinigų šioms vietovėms ir kiekviename kieme statykite žaidimų aikšteles! Iš anksto dėkoju!

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime