Privalomas išlaikyti matematikos pupp


Parašų: 57
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Lukas Cepinskas
  • Adresuota: Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
  • Parašai renkami iki: 2024-06-12
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Na kaip visi žinome priimtas įstatimas, kad reikia butinai išlaikyti matematikos pupp egzaminą. Daugelis žinome kokia Lietuvoje situacija mokiniams su matematika. Daugeliui Lietuvos mokiniu yra prastai. Tai aš turiu siulyma nutraukti ši įstatyma todėl nes daug mokiniu strigs ant 10, 12 klases todėl nes neišlaikant paliekama kartoti kurso... ar Lietuviai to nori kad ju vaikai anūkai liktu kartoti kurso? Aš manau, kad ne..

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Birutė
2024-03-19 / 06:41
Nori kad būtų kuo daugiau neišsimokslinusių žmonių "avių"lengviau valdyti ir stumdyti,įbauginti