Atšaukti 2024m.m. tarpinius egzaminus.


Parašų: 75
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Rugilė Misiūtė
  • Adresuota: Švietimo ministerija
  • Parašai renkami iki: 2024-06-15
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Atšaukit tuos nelemtus tarpinius, maldauju.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Aurelija (Klaipėda)
2024-03-16 / 11:00
Nepritariu tarpiniams. Bereikšmis dalykas. Visi sutinkam kad egzai yra laikomi 12 klasėje. Didesnis stresas ypač matematikos atžvilgiu. Mes NE eksperimentinės žiurkės.
2 Rytis (Alytus)
2024-03-15 / 21:49
Per daug užduočių, per mažai laiko joms atlikti, sėkmingai judame link beraščių tautos, jei net egzaminus laikome klavišų spausdinėjimo pagalba ir pagrindinis vertinimo kriterijus ne žinių patikrinimas, o sėkmė, spėjimas ir greitis, labiau panašu ne į egzaminą, o į azartinius lošimus.