Prašau uždrausti Lietuvoje sintetinius (pagamintus iš nenatūralių komponentų) psichotropinius vaistus (pvz. Haloperidolį, olanzapiną ir kt.)


Parašų: 6
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Violeta Bolutienė
  • Adresuota: LR Sveikatos ministerija
  • Parašai renkami iki: 2024-07-08
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Nenaturalūs (sintetiniai) psichotropiniai vaistai yra gaminami iš anglies turinčių komponentų, todėl toks vaistas patekęs į žmogaus organizmą sukelia daug šalutinių reiškinių, kaupiasi švino ir kitų sunkiųjų metalų junginiai. Be to, sintetinis vaistas netūri DNR, atvirkščiai negu natūralus vaistas, todėl organizmas tokio "įsibrovėlio" neatpažįsta, to pasekoje organizme prasideda uždegiminiai procesai. Ilgai vartojant (virš 5 metų) sintetiniai vaistai gali sukelti laikiną demenciją/amneziją.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime