Suteikti beviltiškoms skoloms senaties terminą


Parašų: 13
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Arturas Dokunovas
  • Adresuota: Vyyriausybė, Seimas
  • Parašai renkami iki: 2024-07-21
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Šiuo metu sbeviltiškų kolų senaties terminas galioja tik skoloms valstybei (penki metaı), šiuo prašymu prašome suteikti senaties terminus ir privačioms beviltiškoms skoloms, taip, kaip yra visame civilizuotame pasaulyje, Tarkim, didžiojoje dalyje EU šalių senaties terminas 5-7 metai, (Anglijoje - šeši metai); net antstoliai nesugeba išsiieškoti per tą laiką, skola nurašoma nes jai sukanka senaties terminas. Ir žmogus gali toliau dalyvauti šalies ekonomikoje. Šiuo metu Lietuvoje skolos persekioja skolininkus visą gyvenimą, tai viduramžių įstatymas. Yra įrodyta, kad beviltiškos skolos nurašymas atneša daug daugiau naudos tiek valstybei, tiek gyventojams, kai ji nurašoma.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime