Pasakykime NE biodujų jėgainei Pelaniškių kaime, Pakruojo rajone


Parašų: 24
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Santa Aprimaitė
  • Adresuota: Pakruojo rajono savivaldybe. Įmonė „Green Genius“. Lietuvos respublikos seimas. Aplinkosaugos ministerija. Kelių departamentas.
  • Parašai renkami iki: 2024-07-31
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Pasakykime NE biodujų jėgainei Pelaniškių kaime, Pakruojo rajone.
Ne vien kvapai bus problema aplinkiniams, bet ir padidėję sunkiasvorių transporto priemonių srautai, kurie sparčiau nualins mūsų krašto ir taip prastus kelius.
Saugokim savo kraštą!

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime
# Vardas Komentaras
1 Dženė (Biržai)
2024-05-22 / 21:12
Išsaugokime savo šalį nuo įvairiausių kapitalistų, kuria ją tik niokoja. Už gražią ir švarią Lietuvą.
2 Daina (Kaunas)
2024-05-21 / 10:58
Musu Lietuva turi islikti svari ir ekologiska, mums ir musu vaikams. Salin visus uzsienio kapitalistus nuo Lietuvos zemes.