Rinktinės dvyliktukas, kuris pateks ir laimės olimpiadą


Parašų: 6
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Mantas. M
  • Adresuota: LKF - Lietuvos krepšinio federacija
  • Parašai renkami iki: 2025-02-28
  • Kategorija: Kita

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Mano įdėja yra puoselėjama jau daug mętų, seku rinktinės žaidimą, jos spragas, stebiu kiekvieną oro ikvėpimą, kai reikia žaidėjams po mačo kalbėti apie pralaimėjimą, kas iš psichologinės pusės padeda suprasti kas vyksta stovyklos viduje, kokie nesutarimai gali būti, galbūt net viduje nepastebimi, nes apie juos nekalba net patys žaidėjai ar treneriai, kurie tų nesutarimų turi, taip ir auga tas "dramblys kambaryje". Atkurti norą laimėti, supratimą, ką Lietuvai reiškia krepšinis turėtų šitie žmonės, jie, duok dieve, turi būti rinktinėje, nes negatyvas, kurį gaunate, yra ne vien iš neapykantos nuo žmonių, tai taipat yra toks pat noras pergalių, kurių jau ilgą laiką trūksta. Myliu Lietuvos krepšinio rinktinę ir žinau, kad galima laimėti auksą.
Trenerių štabas būtini 4: R.Kurtinaitis, V.Chomičius, T.Sabonis, K.Kemzūra.
Žaidėjai: T.Sedekerskis, L.Lekavičius, R.Giedraitis, J.Valančiūnas, D.Sabonis, M.Grigonis, D.Sirvydis, M.Buzelis, R.Jokubaitis, D.Motiejunas, A.Tubelis, I.Brazdeikis.

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime