Gelbėkim krepšinį


Parašų: 9
Paramos: < 20 EUR

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos.

  • Autorius: Stasys Mos
  • Adresuota: Krepšinio bendruomenei
  • Parašai renkami iki: 2024-10-10
  • Kategorija: Sportas

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Pasiekus 100 parašų ir 250 EUR paramos, peticija bus priimta administravimui VŠĮ Peticijos, skiriant 100% paramos šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas ir kt.). Nepasiekus šios ribos, parama bus skirta bendrai VŠĮ Peticijos veiklai.

Ką Maksvytis ir jo štabas nuveikė per olimpinį ciklą?
Zero zero!
Praeitas pasaulio čempionatas, kai jau kvepėjo medaliais ir gal būtų pavykę, tereikejo pabaigoj nuleist gazą prieš USA, bet ne pergalė buvo taktiškai svarbiau, bet strategiškai vietoj to, kad žaist su italais užsirovėm ant kovinių serbų, jau tai buvo viena didžiausių klaidų, o poto ir vyšnia ant torto tragiškai pralaimėta Latvijos rinktinei.
Šiemet neaiškūs sprendimai žaideju 12-uke, pasišaipyta iš Roko Giedraičio, Dovydas kuris visą sezoną buvo geležinis vedlys ginyboje, del neaiškių priežasčių nepaimti į rinktinę, jau nekalbu, kad pasiruošimui nebuvo pakviesti Ryto žaidėjai, Radzevičius ir Normantas tikrai turejo pasibandyt. Dimša, Butkevičius kurie dar pilnai traumu neišsigydę, o ir sezonas ju blogas, kažkodėl paimti, švogerizmas ir draugu korupcija kaip sake vienas žmogus.
Sirvydis net negavo minučių prieš Puerto Riką, kodėl? Nes prametė 0/11 tritaškių, o gal kaip tik reikėjo mest i kovą?
Treneriu štabas didesnis už tinklinio rinktine, bet naudos ZERO!
Ir galiausiai mūsų LKF funkciniorieriai menedžeriai ir kiti parazitai, tik pinigus daro, praeitais metais parsivežė Jordaniją, šiemet Libaną ar jūs juokaujat?
Kur jūs vedat Lietuvos krepšinį? Jums krepšinis nerūpi, o rūpi remėjų pinigai, ir aišku dešrelės... Labai viduje skaudu ir labai liūdna, nejaugi dabartinė federacija vėl pravažiuos per regionus, pasipirtins užsigarantuos balsus ir bus perrinkta ir tęs darbus? Nejaugi negalima užkirst tam kelią, iki kur nusiritom pradedant nuo jauniu baigiant vyrais...jau nekalbu apie merginų ir moterų krepšinį, dabartinis prezidentas juk žadėjo, kad atgaivins ir bus skirtas didelis demesys, viskas tai tik žodžiai...
Verkt norisi, bet labai tikiuosi, kad kažkas tikrai imsis permainų nes jos būtinos kardinalios..
Neleiskit toliau naikint mūsų krepšinio su tais žmonėm esančiais federacijoj, nes viskas prasideda nuo jų!


Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


      Jokios kitos informacijos nesiųsime