Nedarykite Panevėžio "Žemynos" vidurinės mokyklos pagrindine

49 PARAŠAI

Kategorija:

Panevėžio "Žemynos" vidurinėjė mokykloje mokosi 1266 mokiniai, dirba 117 mokytojų ir specialistų.Lietuvos valdžia nusprendė mūsų mokyklą padaryti iki pagrindine t.y. moksleiviai joje galės mokytis tik iki 10 klasės.
Mokiniai ir jų tėvai yra dėl to pasipiktinę,nes jų vaikai nebeturi teisės pabaigti mokyklos ten kur mokėsi nuo 1 klasės.Panevėžyje beveik visas mokyklas šiuo metu skirsto arba į pagrindines arba į gimnazijas,bet mielieji valdininkai ar jūs pagalvojote kokia bus šio miesto mokyklų ir jų mokinių ateitis?
1.Gimnazijos bus perpildytos ir jos nebeatliks savo funkcijų.Jos prilygs dabartinėms viduriniosioms mokykloms,nes visi mokiniai po 10 klasių plūs į jas.
2.Dauguma jaunuolių bus priverti turėdami tik 10 klasių išsilavinimą eiti į gatves,nes ne visi mokiniai baigia gerais pažymiais.Tokiais,kad juos priimtų į gimnazijas.Taigi tokiems mokiniams ateitis tik valkatauti ir paktiškai nėra galimybės tęsti moklus aukštesniosiose mokyklose.
3.Darbo neteks labai daug kvalifikuotų mokytojų.
Manau tokia pati problema egzistuoja ne vien Panevėžio "Žemynos" vidurinėje mokykloje,bet ir daugelyje kitų.Mieli valdininkai prašome jūsų atmerkti akis ir pagalvoti apie Lietuvos jaunimo ateitį o ne tik gyventi šia diena.Neatimkite iš mūsų viduriniųjų mokyklų ir nepalikite Panevėžyje tokių tik keletą.
Atšaukite įstatymą,kuriuo skelbiate,kad Panevėžio "Žemynos" vidurinėje paskutinė laida bus dabartiniai 9-tokai,o kiti negalės joje baigti 12 klasių.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=54]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 justinutea :... ziaurei noriu kad butu 12 klasiu o ne 10 nes as cia tik del to ir ejau kad 12 klasiu pabaigciau :(
2 Akadija P... Tu Laurita, tu sielos ubages padejaja. Kaip tu dristi buti fekaliniu kanalizaciju inzinierines technologijos inziniere. Tu esi durne blet is geniu kaimo vilniaus rajo
3 Agnė S... Visiškai suprantu tave. Pas mus irgi tą patį daro, ardo viską kas anksčiau buvo ir per naujo kuria. Absurdas...
4 Violeta V... esu baigusi "zemynos"vidurine mokykla ir tikrai zinau kokia ji svarbi Panevezio miestui. joje tikrai dirba kvalifikuoti mokytojai ir puikiai paruosia mokinius tiek tolesniems egzaminams,tiek gyvenimui
5 j.m. ... piuku suprantu tave, alytuje vyksta taspats-mokyklos daromos pagrindunemis ir visame mieste liks tik kelios gimnazijos,absurdas. Stai ka valdzia apie mus-t.y. ateiti galvoja:" Po musu nors ir tvanas"
6 ffff ... pritariu...pas mus irgi db skirsto ir turbut padarys desimtmete ;( bet ne db o veliau... bet vistiek ;DD

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!