no smoking- už nerūkančius.

73 PARAŠAI

  • G.J
  • nuo 2007-10-30
Adresuota: silutes raj.
Kategorija:

Kas 4 paauglys rūko Lietuvoje, padėkite vieni kitiems.
Kas už nerūkančus? Balsuokite čia.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 K.Brezgyte ... kiek galima rukyt?? ar zinot,kad po vienos cigaretes plauciai ir organizmas issivalo tik po 2 savaiciu..?
2 R.Burdulyte ... tikrai nerukanciam nemalonus rukalu kvapas...ir taip pat kenkia kaip paciam rukanciajam...zmones paGALVOKIT..
3 rasa g... man reikia uzsikimsti burna kai as einu is mokyklos.neimanoma praeiti
4 Daumantė B... Na ir kas iš to balsavimo?:))Nieko čia nepakeisi...Snargliai atsiprašant jau geria,rūko ir save laiko kietais:)Jau 14-metės gimdo...po metų dviejų jau ir 14-metės močiutės kasdienybe taps:)
5 Gaby l... ash nerukau ;]].bet matau kjp kiti klasjiokaj [nebutinaj] kasdjien ruko per pertraukas.
6 Paulius R... Siulau didinti rukalu akciza ir kovoti su kontrabandininkais
7 Armūnas B... Niekada nerūkiau ir nevartojau svaigalų. Esu visiškai sveikas (63 m)
8 Arnoldas G... Pritariu. Pas mane pati klaseje kiekviena dena ruko 4 klasiokai. Is likusiu 22 mazdaug dar 10 bent karta i menesi. Tiesiog baisu nes klasej kartais dvokia ir pats prasmirstu:)
9 J.Beniusis ... verta paziureti >> http://www.metacafe.com/watch/881091/do_you_smoke_u_got_to_watch_this/

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!