Dėl baudų didinimo įžūliems vairuotuojiems statantiems mašinas neygaliesiems skirtose vietose

29 PARAŠAI

  • justinas
  • nuo 2008-02-17
  • iki 2008-07-18
Kategorija:

Kadangi esu vienas iš negalią turinčių žmonių todėl nutariau pagaliau prabilti jiog pats laikas pamokyt įžūlius kelių erelius važinėjiančius su prabangiais automobiliais ir tyčia statančius mašinas neįgaliesiems skirtose vietose tai įra prekybų centrų mašinų aikštelėse,poliklinikų mašinų aikštelėse,bei ligoninių mašinų aikštelėse ir mano manymu pagaliau reikia pakirpti sparnelius tokiems kelių ereliams už tokių neygaliesiems skirtų vietų tyčinį užėminėjimą reikia skirti baudas nuo 500 iki 2600 litų gal tada jie ateis į protą ir nustos tyčiojiasi iš mano negalės draugų iš anksto noriu padėkoti tiems kas atsilieps ir palaikys mano idėjią bei tikiuosi kad atsilieps ir mano negalios draugai kurie išsakys savo idėjias kaip pažaboti įžūlius kelių hamus.

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=59]Peticijos aptarimas[/url]

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Tomas G... Siaip visi jie neigalus. Ne fiziskai o protiskai...
2 Evaldas ... Visiskai sutinku.Bet galima nusipirkti lipduka su neigaliuju zenklu ir priklijuoti tokiems ant stiklo
3 I.kaciukiene ... nesu neigali,bet as uz nes tikrai mes nei vienas neisivaizduojam kaip yra sunku kitiems
4 Aistė I... prie kiekvienos parduotuves pastatyti po policijos ekipaza ir bausti kiekviena. po kurio laiko tikrai baigtusi statymai invalidu vietose ar isvis ten, kur vietu net nera ir trukdo kitiems vairuotojams
5 kestas j... ju masinas reiktu nutempineti ir uzdeti 2500lt bauda visiems be isimties
6 Gražina ... Aš tikrai už tai, nes neigaliais žmonėmis tikrai valdžia nesirūpina, o būtų laikas susirūpint
7 julija ... manau kad tai tikrai teisinga juk ir be tokiu vietu yra ir kitu o neigaliam zmogui si vieta reikalinga nes sios vietos yra arciau iejimo jiems daug sunkaiu ja pasiekti! o tokie izulus tai jums turetu

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!