Nenorim atidirbinėt už streiko dienas....

90 PARAŠAI

Kategorija:

Dabar visi kalba, kad mokytojai žada streikuoti. Vaikai yra sunerimę dėl streiko dienų atidirbinėjimo t.y. eiti į mokykla šeštadieniais arba vasara... Mes galvojame kad mokytojai tegu sau streikuoja gi jiems iš to nauda. O mes vaikai neturime atidirbineti už tai. Mes prašome jūsų atsižvelkti i mokinių norus...

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 L.
Ir taip neatidirbinėjam... Bet jei ateityje reikėtų atidirbinėti, aš PRIEŠ!
2 a
visa vasara jum reikia mokintis vaikai blt taip nieko nemokat
3 G.
NE jau ne, tikrai neatidirbsiu už streiko dienas, kas iš to jei atidirbsim sakykim birželį kai egzaminai bus praėję....
4 Erika
nesamone tikraij nenoriu atidirbt uz streiko dienas. gi ne mes kalti
5 Wytautas
Wisiskai sutinku su tuom parasytos peticijos rastu :)
6 gabriele`
per daug gerai jie nori..dar mes uz tai kad jie neveda mum pamoku mokintis per savo laisvas dienas turesim..nesamone..kaip ir atostogas tik 2 men dawe..
7 Nesvarbu
Nu blyn, nieks neis i ta mokykla nu!!!!!! Sumaste sau, kad vasara arba sestadieniais nu da kuo? Wapsce nebeswajxtam aje??
8 Ronaldas
o uz ka mes turim atidirbineti? mokytojams pakels algas o mes deka to atidirbinesim! ne mes kalti kad dabar pamokos nevyksta!!
9 D>T
PAbandot bus blogai seimo pastatui(cia negrasinminas)
10 Sandra
Kas čia taip sugalvojo? Už teisybę mes dar papildomai mokintis turėsime? Dar gražiau Streikuoja tam kad nėra kitos išeities Taip tu mokytojų mažai ir dar algos kaip anegdote Mažiau klijų uostykit.
11 Raimonda
Tai aisq! nesamone ce! pritariu. ir taip moksen iki birzelio 20! tai gal isvis, nebedarom tu atostogu, vaikstom moksej su maudimukais??? zodziu... gal atsizvelkit nors karta i mokiniu norus?