Nenorim atidirbinėt už streiko dienas....

90 PARAŠAI

Kategorija:

Dabar visi kalba, kad mokytojai žada streikuoti. Vaikai yra sunerimę dėl streiko dienų atidirbinėjimo t.y. eiti į mokykla šeštadieniais arba vasara... Mes galvojame kad mokytojai tegu sau streikuoja gi jiems iš to nauda. O mes vaikai neturime atidirbineti už tai. Mes prašome jūsų atsižvelkti i mokinių norus...

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 L. J... Ir taip neatidirbinėjam... Bet jei ateityje reikėtų atidirbinėti, aš PRIEŠ!
2 a ... visa vasara jum reikia mokintis vaikai blt taip nieko nemokat
3 G. K... NE jau ne, tikrai neatidirbsiu už streiko dienas, kas iš to jei atidirbsim sakykim birželį kai egzaminai bus praėję....
4 Erika R... nesamone tikraij nenoriu atidirbt uz streiko dienas. gi ne mes kalti
5 Wytautas ... Wisiskai sutinku su tuom parasytos peticijos rastu :)
6 gabriele` ... per daug gerai jie nori..dar mes uz tai kad jie neveda mum pamoku mokintis per savo laisvas dienas turesim..nesamone..kaip ir atostogas tik 2 men dawe..
7 Nesvarbu ... Nu blyn, nieks neis i ta mokykla nu!!!!!! Sumaste sau, kad vasara arba sestadieniais nu da kuo? Wapsce nebeswajxtam aje??
8 Ronaldas S... o uz ka mes turim atidirbineti? mokytojams pakels algas o mes deka to atidirbinesim! ne mes kalti kad dabar pamokos nevyksta!!
9 D>T ... PAbandot bus blogai seimo pastatui(cia negrasinminas)
10 Sandra ... Kas čia taip sugalvojo? Už teisybę mes dar papildomai mokintis turėsime? Dar gražiau Streikuoja tam kad nėra kitos išeities Taip tu mokytojų mažai ir dar algos kaip anegdote Mažiau klijų uostykit.
11 Raimonda G... Tai aisq! nesamone ce! pritariu. ir taip moksen iki birzelio 20! tai gal isvis, nebedarom tu atostogu, vaikstom moksej su maudimukais??? zodziu... gal atsizvelkit nors karta i mokiniu norus?

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!