Nenorim atidirbinėt už streiko dienas....

90 PARAŠAI

Kategorija:

Dabar visi kalba, kad mokytojai žada streikuoti. Vaikai yra sunerimę dėl streiko dienų atidirbinėjimo t.y. eiti į mokykla šeštadieniais arba vasara... Mes galvojame kad mokytojai tegu sau streikuoja gi jiems iš to nauda. O mes vaikai neturime atidirbineti už tai. Mes prašome jūsų atsižvelkti i mokinių norus...

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 L. J... Ir taip neatidirbinėjam... Bet jei ateityje reikėtų atidirbinėti, aš PRIEŠ!
2 a ... visa vasara jum reikia mokintis vaikai blt taip nieko nemokat
3 G. K... NE jau ne, tikrai neatidirbsiu už streiko dienas, kas iš to jei atidirbsim sakykim birželį kai egzaminai bus praėję....
4 Erika R... nesamone tikraij nenoriu atidirbt uz streiko dienas. gi ne mes kalti
5 Wytautas ... Wisiskai sutinku su tuom parasytos peticijos rastu :)
6 gabriele` ... per daug gerai jie nori..dar mes uz tai kad jie neveda mum pamoku mokintis per savo laisvas dienas turesim..nesamone..kaip ir atostogas tik 2 men dawe..
7 Nesvarbu ... Nu blyn, nieks neis i ta mokykla nu!!!!!! Sumaste sau, kad vasara arba sestadieniais nu da kuo? Wapsce nebeswajxtam aje??
8 Ronaldas S... o uz ka mes turim atidirbineti? mokytojams pakels algas o mes deka to atidirbinesim! ne mes kalti kad dabar pamokos nevyksta!!
9 D>T ... PAbandot bus blogai seimo pastatui(cia negrasinminas)
10 Sandra ... Kas čia taip sugalvojo? Už teisybę mes dar papildomai mokintis turėsime? Dar gražiau Streikuoja tam kad nėra kitos išeities Taip tu mokytojų mažai ir dar algos kaip anegdote Mažiau klijų uostykit.
11 Raimonda G... Tai aisq! nesamone ce! pritariu. ir taip moksen iki birzelio 20! tai gal isvis, nebedarom tu atostogu, vaikstom moksej su maudimukais??? zodziu... gal atsizvelkit nors karta i mokiniu norus?

Prašymas atšaukti likusius mokslo metus.

Ž. Vaitkus. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Atsižvelgiant į Lietuvoje besimokančių vaikų skaičių, ne visi turi galimybė prisijungti prie interneto, dienynai ,,lūžta" nuo per didelio apklausos skaičiaus, šalyje yra per 300 tūkst. mokinių, serveriai negali prijungti visų vienu metu. Pirmąją dieną nuotolinis ugdymo procesas prasidėjo su rimtais trukdžiais – nebepasiekiamos nuotolinio mokymo platformos, neveikia elektroninis dienynas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius jau prakalbo apie galimybę mokslo metus nutraukti anksčiau ir vaikus perkelti į kitas klases. „Mokslo metai kai kuriose šalyse yra užbaigiami, vaikai perkeliami į kitą klasę su mintimi, kad kitais metais mokymosi procesas bus intensyvesnis. Tokius variantus mes taip pat svarstome. Yra sudaryta komisija, kuri per porą savaičių turėtų įvertinti visas aplinkybes“, – pirmadienį LRT radijui sakė A. Monkevičius. Ministerijos duomenimis, trūksta apie 18 tūkst. kompiuterių vaikams iš šeimų, kuriose yra keli mokiniai

Prašymas atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus.

S. Kaunelis. Adresuota: LIetuvos Respublikos seimas

Dėl susiklosčiusios situacijos (Covid-19 viruso) Lietuvos Respublikos abiturientai kreipiasi į vyriausybę su prašymu atšaukti 2020 metų Valstybinius Brandos egzaminus, savo prašymą grindžiame toliau išvardintais argumentais: Nuotolinis mokymas nesuteiks tokios pačios mokymosi kokybės kaip mokymas gyvai. Dauguma mokytojų yra senyvo amžiaus žmonės, kurie jei ir turi priėjimą prie nuotolinio mokymosi priemonių, tikrai nėra pajėgūs jomis adekvačiai operuoti. Tad iš nuotolinio mokymo, geriausiu atveju telieka nuotoliniu būdu perteikti namų darbai, be jokio dėstymo elemento. Natūraliai kyla klausimas: ar mokiniai pasiruoštų egzaminams, jei atėję į ugdymo įstaigas tegautų užduotis, be jokio paaiškinimo kaip jas atlikti? Egzaminų nukėlimas sukelia abiturientas papildomą stresą. Stresas, kaip žinoma ir taip stiprus faktorius, kuris įtakoja mokinių pasiekimus egzaminų metu, būtų tik dar labiau sustiprintas neužtikrintumo dėl žinių, įgytų atliekant pasiruošimą namų salygomis, bei dėl suspausto egzaminų grafiko. Šių veiksnių įtakotas streso faktorius, smarkiai atsilieptų abiturientų rezultatams. Vasaros vidurys nėra tinkamas egzaminų laikymui dėl laiko sąlygų, mat ugdymo įstaigos nėra pritaikytos operuoti vasaros metu, jose nėra sistemų, kurios užtikrintų darbui tinkamą temperatūrą. Nekyla abejonių, kad karštis tikrai neigiamai prisidėtų prie ir taip demoralizuotų abiturientų stovio. Stojimai į universitetus galėtų būti vykdomi pagal mokinių III-IV klasių vidurkius, nes dažniausiai vidurkiai yra panašūs į egzaminų išlaikymo rezultatus, mokiniai dirbdami nuotoliniu būdu galėtų gauti įvertinimus. Priešingu atveju nepasiruošę, streso apimti ir karščio veikiami abiturientai egzaminus išlaikytų žymiai praščiau nei leidžia jų tikrieji sugebėjimai. Toks jų žinių vertinimas būtų neadekvatus ir amoralus, didžiai neteisingas jaunosios kartos atžvilgiu.