Reikalaujama VRM ministrės R.Tamašunienės pasitraukimo

Reikalaujama VRM ministrės R.Tamašunienės pasitraukimo

Portalo „Peticijos.lt“ lankytoja J.Ambrasienė mano, jog šalies prezidentas Gitanas Nausėda turėtų pagalvoti apie pokyčius ministrų tarpe.

Anot moters, iš savo pareigų turėtų pasitraukti Vidaus reikalų ministrė R.Tamašunienė.

„Ekologinė nelaimė Alytuje akivaizdžiai parodė, kad vyriausybė visiškai neužtikrina savo šalies piliečių saugumo nelaimių atveju, nesugeba suteikti bet kokios realios pagalbos, atvykę katastrofos šeštą dieną, vyriausybės atstovai nelabai gaudėsi situacijoje, tik trukdė darbą ir jokios realios pagalbos nepasiūlė, maža to, palikusi Alytaus savivaldybę ir jos merą kapstytis patiems, ministrė dar sugebėjo priekaištauti jam dėl piaro ir išrėžti, kad už visus nuostolius gyventojams ir įmonėms atsakys pati savivaldybė.

Taip pat nuolat viešai akivaizdžiai skleidė dezinformaciją, tikindama, kad pagalba nuolat teikiama, techinka siunčiama, oras neužteršas, nors realiai buvo viskas atvirkščiai, visą laiką meras su komanda tvarkėsi patys. Nesuvokiama. Gyvename šalyje, kurioje nelaimės atveju esame palikti kapstytis patys. Kviečiame visos Lietuvos žmones solidarizuotis, mūsų šalyje su tokia vyriausybe labai nesaugu. Šįkart tokios didelės ekologinės nelaimės atveju likimo valiai paliktas Alytus, rytoj gal tai bus Jūsų miestas. Vienykimės!!!“ - teigė moteris.

Peticiją dėl R.Tamašunienės atsistatydinimo galite pasirašyti čia.