Sugrąžinti radijo šaukinį -

Antanas Banys. Adresuota: Lietuvos radijas ir TV

Sugrąžinti seną šaukinį - LIETUVOS RADIJAS, kurį lengvai atpažintų kiekvienas lietuvis, būdamas bet kuriame pasaulio taške.

Reiktų uždrausti metalinius mėsos mušimo plaktukus

Grapickas. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Reiktų uždrausti metalinius mėsos plaktukus,nes mediniai irgi puikiai išmuša karbonada,o ir lengviau suyra ir būtų pasipelnymas liaudies meistrai

LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTEI: DĖL KOJINIŲ

Aurimas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, prašome Lietuvos Respublikos Prezidentės, kad priverstų vartotojų teisių apsaugos tarnybą, kad kojinių standartas būtų pakeltas nuo 2 kojinių viename pardavimo komplekte iki BENT 3 kojinių. MES, LIETUVOS ŽMONĖS, NEBEGALIME KENTĖTI KIEKVIENĄ RYTĄ. TAI YRA ŽIAURUS JAUSMAS, KAI NEGALI ATRASTI ANTROS KOJINĖS. KUR MES TIK NESIKREIPĖM – Į PREKYBININKŲ ASOCIACIJĄ, Į LIETUVOS KURČIŲJŲ ASOCIACIJĄ – BET NIEKAS MŪSŲ NEGIRDI. Kiek Lietuvos piliečiai dar kentės dėl šio pasityčiojimo iš paprasto žmogaus? Ar valdantieji ir prekybininkai nesijaučia kalti, kad iš Lietuvos kiekvienais metais emigruoja virš 40 tūkstančių žmonių?

Mokinių Velykų atostogos

Valdas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Labai negailestingai pasielgta su mokiniais , paskelbus karantiną Lietuvoje dėl korono viruso, švietimo įstaigą panaikino Velykų atostogos. Tai yra labai nesąžiningai pasielgta ,todėl ,kad per Velykas susitinka , suvažiuoja giminės , atšyla oras, kaip maloniau paatostogauti Balandžio mėnesį , nei dabar Kovo kai pats drėgnumas ir šaltis. Kokiu tikslu reikėjo išvis panaikinti,kokia prasmė ,kad per daug bus atostogų? Čia ne mokinių kaltę ,o viruso ,daugiau atostogų mažiau susibūrimų mokyklose , mažesnė tikimybė užsikrėsti. Būkime supratingi. Visada mokiniai būna nuskriausti,taip negalima.

Marihuanos legalizavimas Lietuvoje

Anonimas. Adresuota: Lietuvos Reapublikos seimas

Nemažai Europos valstybių, sekdami Nyderlandų karalystės pavyzdžiu, panaikino draudimą pirkti bei vartoti kanapių produktus, turinčius veikliosios medžiagos tetrahidrokanabinolio (THC). Atsižvelgiant į statistikas šalių, legalizavusių marihuanos produktus, ekonomikos rodikliai gerokai pakilo dėl PVM, nes masiškai sumažėjo nelegali prekyba jau minėtais prodouktais. Siekiant pakelti Lietuvos Respublikos ekonomiką į naują lygį bei norint padidinti šalies biudžetą, būtų protinga legalizuoti kanapių augalų ir gaminių prekybą specializuotose prekybos vietose, vartojimą bei auginimą asmeniniams poreikiams.

Iškelbėkim VIENINTELĘ autentišką vietnamietiško maisto kavinukę Šiauliuose "Saigon Kava"

Diana Dung Le. Adresuota: Lietuvos Aukščiausiasis Teismas

Lietuviškai: Sveiki, manau dauguma šiauliečių žino šią mažą nuostabią vietelę Šiauliuose "Saigon Kava". Tai pirmoji ir vienintelė autentiška vietnamietiško maisto kavinukė, kurioje ne tik maistas yra autentiškas, bet taip pat ir merginos, kurios joje dirba ir kurios į šią nedidelę kavinukę sudėjo visą save tiek darbo prasme, tiek aišku ir finansiniu atžvilgiu. Taigi šios dvi nuostabios moterys, kurios stengiasi prisidėti ir atgaivinti Šiaulius susidūrė su mūsų teisėsaugos visišku nelankstumu ir šaltumu. Chef D, kaip merginos juokaudamos kreipiasi į Dianą, susidūrė su problema jau artimiausioje Vietnamo ambasadoje, kurioje jos paso gaminimas užtruko ne 5 darbo dienas, o daugiau nei 60 dienų, per kurias jos vizos galiojimo laikas pasibaigė ir ji negalėjo atnaujinti savo vizos. Tad dabar Lietuvos teisėsauga nori priversti ją išvažiuoti, nežiūrėdami iš žmogiškosios pusės ir matydami tik teisinę pusę. Galbūt mes šia peticija sugebėsime jiems parodyti, kad jos yra mums svarbios ir manau, kad yra įmanoma kažką pakeisti ir mūsų šalies įstatymai nėra visiškai statiški. English: I think a lot of you are familiar with this amazing small place here in Šiauliai called “Saigon Kava“. This cosy place is one and only authentic Vietnamese cuisine cafe where not only the food is out of the ordinary but also the women that are working here. These girls not only pour their heart and soul into making delicious food but they also invested a lot of money. Unfortunately, these amazing women, that are trying to refresh the monotonic life of the city, are facing the stagnation and inflexibility of our laws. Chef D, as everyone lovingly refers to Diana, faced a problem with the nearest embassy of Vietnam in Poland, where the making of new passport took not five days as it should have but more than 60 days. During this period of time, her visa expired and she could have not taken a new visa in replace of her expired one due to the delay of her passport. So, because of these circumstances, Lithuanian law enforcement wants to make her leave our country without looking at the full picture of the situation. Is that really the only way to see this unfortunate events? Can we look at the humanness feelings, not only relay on laws without all of the details? Maybe this petition will show how many new colours this little café has brought into our city life and I hope that it will help us to show appreciation for those girls. Let’s prove that we care and that Lithuanian law is not ignorant of people who try to make a good impact on the society.

Žalumos niokojimas Vilniaus mieste ir gyvenvietėse.

Tomas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Naujų projektų neišvystita architektūra gadina privačių namų gyvenamuosius kvartalus. Statyniai mokyklos,darželiai,privatūs priklausomybės centrai. Pavyzdinis mūsų gyvenamasis kvartalas Balsiai. Jame turime daugybe naujų statynių ir naujų projektų. Pagal sprendimus matosi ,jog neatsižvelgta stipriai daugiau žmonių nuomonių ,nes gyventojai stebisi sprendimais. Mokykla be tinkamo parkingo teisingoje vietoje, dviračių ir peščiūjų takas Ragučio gatvėje irgi stipri problema (reikia išnaikinti daugybę medžių dėl tako kuriam yra imanoma ir be to būti įrengtam) ,daugybė regioninio parko vietovių Žaliūjų ežerų gatvės miškai niokojomi,netvarkomi, didelė problema daugiabučių statymas privačių namų gyvenvietėse. Reikalingi žmonės kurie atsižvelgtų į šiuos dalykus ir spręstu problemas ,nes jos vystosi labai sparčiai. Prašome jūsų žmonės pasirašyti peticiją kuriems rūpi Verkių regiono sprendimai ir viso Vilniaus ribų.

Kovą su erkėmis reikia pradėti DABAR netik skiepais, bet ir miškų ir pievų apipurškimu

Ana. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Padaugėjus susirgimų erkiniu encefalitu, Vilniaus miesto savivaldybė planuoja pagrindiniuose miesto parkuose įrengti specialias erkių gaudykles. Tai esą būtų dar viena priemonė, kuria savivaldybė gebėtų kovoti su išaugusia kraujasiurbių populiacija. Tačiau specialistai perspėja – prigaudysite visko, tik ne erkių. Gaudyklės bus tik Vilniuje. O kaip apsisaugoti kitų apskričių gyventojams? Medicinos entomologai sako, kad tokios priemonės nuo vis didėjančių erkių skaičių nepadės. Vakcina gali apsaugoti nuo erkinio encefalito, bet nuo Laimo ligos (kuri yra pavogjinga) neapsaugos. „Žinoma, reikia atsižvelgti į finansines galimybes. Jeigu mes galvojame, kad galėsime paskiepyti visus gyventojus, tai nerealu. Todėl labai svarbu apsispręsti, kuo ko reikia pradėti“, – komentavo Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos priežiūros departamento Epidemiologinės priežiūros skyriaus vedėja Loreta Ašoklienė. Pasak Ministerijos, kova su erkėmis kaip rūšimi yra beviltiška. Jis problemą spręsti rekomenduoja kovojant ne su erkėmis, o su jų pernešamomis ligomis. Pasirašydami peticiją pritariate, kad laukai TURI BŪTI PURŠKIAMI.

Del priverstinės sterilizacijos

Enija. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Tikriausiai daugelis pastebėjome, kad mūsų šalyje nėra tinkamai baudžiami iškrypėliai, pedofilai, prievartautojai, vaikžudžiai ir girtos nieščiosios. Žinoma nuo to labiausiai kenčia mūsų ateitis - vaikai. Manau priverstinės sterilizacijos įteisinimas būtų puiki galimybė žengti žingsnį į prieky. Priverstinė sterilizacija būtų ne tik tinkama bausmė visam gyvenimui tiems kurie užmušė, išprievartavo ar dar kaip nors išniekino kudikį/vaiką, bet ir užkirstų kelią daugeliui nusikaltimų ateityje. Tik mūsų visų susivienijimo dėka, dar gali kažkas pasikeisti !

Open Starbucks in Lithuania

K.Domaševičiūte. Adresuota: Tallink Fast Food Lithuania

Padėkime atsidaryti ,,Starbucks “ Lietuvoje”. Pasirašykite šia peticija, kad ne tik jūs galėtumėte paskanauti nuostabiosios Caramelės machiato su extra karamele nors karta per savaitę , bet ir Jūsu draugai.