Gaudom pirikupus (13)

Žalgirinis. Adresuota: BC Zalgiris Kaunas

Negaudom nieka, bet tegu padaro apribojimą bilietų skaičiui, nes nusiperka po 150bilietų ir kitiems nelieka.

Vyrų dienos transportas

Vyrų. Adresuota: Kaunas

Vyrai aiškiai išsako savo nuomonę dėl transporto, bei susirinkimo į bendrą vietą šventės pradžiai. Visi vyrai pasirašę šitą peticiją pasisako UŽ asmeninę vairuotoją renginio dieną ir pasisako PRIEŠ moterų atsainumą šituo klausimu!!!!!

Korupcijai ir neskaidrumui

Irena. Adresuota: Kaunas

Prezidentes, Fortum ir dar keletos itakingu zmoniu asmeninis projektas, paremtas tik siu zmoniu asmeniniais interesais, prisidengiant susidaranciu siuksliu “baubu”, kuri istatymine baze patys ir sukure. Ar yra deginimo gamykloms alternatyvos - taip, yra.

Ne!!!skaluno dujom.Gelbekim vandeni (5)

Saulius.. Adresuota: Kaunas

As pilietis.Ir man skaudu kad musu turtas nesa kazkam pelna.Skalunu duju gamyba kontroliuoja Teksaso Rokfeleriu seima.kai kuriais duomenimis ju turtas siekia 600milijardu. Jie kesinasi i viso pasaulio isteklius.Skaluno duju.o jos terse geriamo vandens telkinius.lietuvoje skalunu duju tera mazuma O stai geriamo vandens turime 3.7milijardu litru pertekliu,kuris kas dien atsinaujina.Suprantat?cia ne nafta ar dujos.ispompavai ir viskas.Vanduo atsinaujina.Siandien 2,5mlijardo zmoniu neturi gelo vandens.su laiku po15metu ju bus 5milijardai. Maziausiai lietuviskas vanduo vertinamas 20milijardu euru.parduodant kubais Bet jai mes vandeni supilstom i butelius ir gaunam bent 5centus nuo litro Turim. 35milijonus euru kas dien.stai kur musu turtas.isko gyvens musu vaikai

Širdžių Karalienė (Reina de Corazones) (1)

Fan. Adresuota: Kaunas

Labai prašom rodyti Telemundo serialą Širdžių karalienė, (Reina de Corazones). Tas serialas tikrai yra labai geras, įtraukiantis. Taip pat labai geri to serialo aktoriai. Labai norėtųsi, kad tą serialą pamatytų ir Lietuvoje gyvenantys žmonės.

DĖL „PUSIAUKELĖS NAMŲ“ PROJEKTO KAUNO MIESTE

Jolanta. Adresuota: Drobės gatvė, Kaunas.

Kreipiamės daugumos Kauno miesto Šančių rajono gyventojų vardu. Atviruose informacijos šaltiniuose apstu informacijos apie šiais metais planuojamą įgyvendinti Kalėjimų departamento prie LR Teisingumo ministerijos kuruojamą projektą ,,Pusiaukelės namai‘‘, kurio išdavoje Lietuvoje atvers duris keturi , taip vadinami ,,Pusiaukelės namai‘‘-vietos, kur gyventų nuteistieji. Vieną iš tokių namų planuojama įkurti Kauno mieste Drobės g. Žemųjų Šančių mikrorajone. Šančių mikrorajonas yra vienas iš tankiausiai apgyvendintų rajonų Kauno mieste. „ Pusiaukelės namai „ (atviras kalėjimas) ruošiamas įkurti viduryje miesto - miegamajame miesto rajone, netoli mokymo įstaigų, poliklinikos,i ligoninės bei bažnyčios. Daugiabučių namų kvartale gyvena daug šeimų, auginančių nepilnamečius vaikus, taip iškils itin didelė grėsmė jų saugumui. Pusiaukelės namuose gyvenantys asmenys, teisti už įvairaus pobūdžio nusikaltimus, vaikus galės stebėti, galimai panaudoti prieš juos fizinį ar psichologinį smurtą. Be to, tokios įstaigos buvimas šalia namų gali traumuoti ir vaikų psichiką. Manoma, kad šiame regione gali išaugti ir nusikalstamumo mastas. Įgiję gyventojai gyvenamąją vietą daugiabučių namų teritorijoje, ten įsikūrę, turėjo teisėtus lūkesčius, jog šioje vietoje nebus talpinami nusikalstamas veikas padarę asmenys. Tai pažeistų gyventojų teisę į nuosavybę, tiek teisinio tikrumo bei teisėtų lūkesčių principus. „Pusiaukelės namų “ įkūrimas pažeistų visų Šančių mikrorajono gyventojų bei dirbančiųjų , besimokančiųjų šiame rajone teises į saugų ir ramų gyvenimą, bei privatumą. Mes, Kauno m. gyventojai ir įstaigų vadovai, išreiškiame susirūpinimą dėl to, kad tokie projektai kaip ,,Pusiaukelės namai ‚‘ , vykdomi paslapčia, be gyventojų sutikimo, jų apklausos ir gyventojų saugumo sąskaita. Manome, kad tai yra grubus mūsų teisių pažeidimas, ir viso to ką mums garantuoja LR Konstitucija.

Redirected uz lietuva uzsienyje

P.. Adresuota: Kaunas

Pasirasom del filmo redirected uz lietuva kad nerodo uzsienio salyse

tyčiojimasis iš bedarbių (3)

Egidijus. Adresuota: KAUNAS

Darbdavių nesiskaitymas su ieškančiais darbo. 2012 01 26 buvau nuvykęs dėl darbo,Putvinskio g.50(uab "Japonai")-suschi gamybos.Aptarėm sąlygas,Otilija Laurišaitė,pasakė,kad kitą dieną paskambinčiau 11 h. paskambinsiu.Paskambinus 11 h. paklausiau,ar turite laiko kalbėti,pasakė ne,paskambink vėliau.Skambinau vėliau,ir tada jokio atsakymo,paskambinau po 20 min. išjungtas telefonas.

Rodykit "Hannah Montana" normaliu laiku!!! (18)

Hana. Adresuota: Kaunas

Taigi, nuo vasario mėn. per TV3 pradės rodyti serialą "Hannah Montana". Tikrai daug kas norėtų jį pažiūrėt, bet kadangi jį rodys 13:05 tikrai labai daug kas nematys nes tokiu laiku bus mokyklose. pasirašykite prašau, kas sutinkate su tuo, kad "Hannah Montana" rodytų vėlesniu laiku arba savaitgaliais.

už 3d kino ekranus Kaune. (13)

Greta. Adresuota: Kino teatro "Forumcinema Kaunas" vadovybei

Manau Kaunas taip pat turėtų turėti 3d kino ekraną. Važiuoti į Vilnių žiūrėti 3d filmo yra pakankamai nepatogu, tuo labiau, kad kai kurie žmonės gali neturėti lėšų nuvykti į sostinę vien dėl filmo. Taip pat, daugelio vaikų, kurie tikrai norėtų pažiūrėti 3d filmą ir turėtų lėšų, tėvai, žinodami dabartinę situaciją, paprasčiausiai bijo išleisti savo atžalas į kelionę. Taigi, tokiu būdu kino teatrai praranda nemažai pelno, kurį galėtų uždirbti. Manau 3d kino salių įrengimas greitai atsipirktų.