Slipknot Lietuvoje (5)

La. Adresuota: Koncertų organizatoriai

Manau, dauguma sunkesnės muzikos gerbėjų sutiks, kad Lietuvoje trūksta tokio pobūdžio renginių, tad raginu nebūti abejingiems ir pabandyti situaciją pakeisti!

Mes norime Alexander'io Rybak'o Lietuvoje (162)

G.Vancevičiūtė. Adresuota: Lietuvos Koncertų Organizatoriai

[i]Gerb. Koncertų organizatoriai, Mes t.y Alexander'io Rybak'o fanės norime Jo koncerto Lietuvoje. Tikimės, kad kasnors į tai atsižvelgs ir įvykdys mūsų prašymą. Bandome viską ką galime, kad išsipildytu begalinė svajonė pamatyti Alexander'į ir labai norime, kad Jūs padėtumėte šiai svajonei išsipildyti. Ačiū, už dėmėsį.[/i] [b]Su didele pagarba, Alexander'io Rybak'o Fanės.[/b]

Eminem -Lietuvoje (11)

M.Žilaitis. Adresuota: Koncertų organizatoriai

Eminem - vienas žymiausių atlikėjų pasaulyje.Manau , lietuviai irgi norėtų jo pasirodymo Lietuvoje.Todėl ir kuriu šią peticiją.Taigi ,pasirašykit ir galbūt pamatysime Eminem Lietuvoje.

Laukiame LinkinPark 2009-aisiais (690)

Mantas. Adresuota: Koncertų organizatoriai

Gerbėjai norėtų išvysti "Linkin Park" ir kitais metais.Todėl mes pradedame rinkti parašus kitų metų koncertui.Tikuosi į mūsų prašymus bus atsižvelgta ir mes kitais metais galėsime džiaugtis koncertu. Į 2008 metais vykusį koncertą buvo parduoti visi bilietai per rekordiškai trumpą laiką.Manau panašaus rezultato sulauksime ir kitų Linkin Park koncertų metu.