Peticija prieš įsigaliojiusias naujas mokestines vertes Lietuvos NT, nuo kurių apskaičiuojamas NT mokestis (1)

Lietuvos. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš, Lietuvos pilietis, esu prieš įsigaliojiusias naujas mokestines vertes Lietuvos NT, nuo kurių apskaičiuojamas NT mokestis. Palyginti su praėjusių metų duomenimis, viso šalies nekilnojamojo turto vidutinė rinkos vertė padidėjo apie 9 procentais (iš šiandienos pranešimo spaudai). Be to, šiandienos - 2021 01 15 - pranešime spaudai, Lietuvos gyventojai yra informuojami, kad nuo šių metų įsigaliojo atnaujintos statinių (butų, gyvenamųjų namų ir kt.) mokestinės vertės, nuo kurių apskaičiuojami NT mokesčiai. Raginama kreiptis į registrų centrą, kur kiekvienas Lietuvos piliteis sužinos pasikeitusią savo NT mokestinę vertę. 2012 m. pirkau butą už 50000 lt. Už tai susimokėjau visus NT įsigijimo ir registravimo mokesčius. Pasiremontavau, gyvenu. Per beveik 10 metų butas nusidėvėjo: vamzdynai, dažytos sienos, lubos, langai iš išorės, baldai, buitinė technika ir t.t. Kaip gali kisti ta mokestinė vertė? Žmonėms atlyginimai nepakilo, papildomos išlaidos buto vamzdynams ir panašiai atnaujinti yra nuolatinės, o čia – iš oro – prirašė Registrų centras naujas mokestines vertes. Tai yra afera ir Lietuvos piliečių (gyventojų) reketas. Valdininkai, seimo nariai, tvitino, kad įvedus Eurą, kainos nesikeis, o čia Lietuvos valdžios atstovai ėmė ir iš oro prirašė naujas NT turto mokestines vertes, kad galėtų apiplėšinėti Lietuvos gyventojus. Suprantu tai, kaip įteisintą reketą prieš Lietuvos žmones, ir esu prieš tokius įstatymus.

Prieš gyvenamojo namo statybas Gelvonų g. 64 (29)

A.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Peticija prieš gyvenamojo namo statybas Gelvonų g. 64. Siūloma nenaikinti šiuo metu eksploatuojamo stadiono (futbolo, tinklinio ir teniso aikštelių), nekeisti esamos automobilių eismo tvarkos šalia esančiose kiemuose, nenaikinti esamų vaikų aikštelių, nekirsti šioje teritorijoje esamų medžių.

Dėl sveikatai žalingo LED lempų ribojimo (2)

Sonata. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

LED apšvietimo stroboskopinis efektas yra kenksmingas žmogaus sveikatai. Mėlyna šviesa ardo tinklainę, blyksėjimas sukelia psichosomatinius susirgimus bei stipriai įtakoja žmogaus psichinę būseną. Norime jog būtų sustabdytas LED apšvietimo diegimas miestų apšvietimo sistemoje, viešosiose įstaigose bei būtų labiau kontroliuojama LED lempas gaminanti pramonė, atsižvelgiant į poveikį žmogaus sveikatai.

Prieš žemės mokestį

T.Migilinskas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Mes esame prieš valstybinį žemės mokestį privačiai žemei, nes privati nuosavybė neliečiama.

Pašalinti iš pareigų Vitalijų Vaitkevič (27)

Viktoras. Adresuota: Lietuvos Policija/ Lietuvos Respublikos seimas

V. Vaitkevič yra žinomas policijos pareigūnas kurį nekarta matėme televizijos laiduose , girdėjom per radija , skaitėm straipsnius , matėme internetinėje erdvėje. Deja šitas pareigūnas daug kartu peržengė ribas kurias policijos darbuotojas peržengti neturi jokios teises. Aršus ir nebekontroliuojama pareigūnas jau seniai konfliktuoja su mumis , eilinio Lietuvos gyventojo iki Lietuvos įžymybių ! Mušdamas , įžeidinėjamas piliečius Vitalijus Vaitkevič ne tik rodo mums savo tikra veidą bet ir meta milžiniška šešėlį ant visų policijos pareigūnų kurie dieną ir naktį dirba mums sąžiningai! Jisai senai pamiršo Policijos šūkį : Ginti , Saugoti , Padeti ! Pašome Lietuvos Policija atkreipti dėmesį į šia peticija dėl jų darbuotojo elgesio ir kad tas elgęsis butų tinkamai įvertintas ! Gerbėmi Lietuvos piliečiai! Palaikikite šia peticiją ir gal kartu mes galim pastatyti šita “pareigūną“ į vietą ! Gana yra gana !

Per nagus vakcinų VAGIMS (2)

Algirdas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Mūsų vaikai dirbą ligoninėse o visokie "ūseliai" iš jų vakcinas vagia. Būtina užkirsti kelia gauti CVD vakciną apeinant nustatytą tvarką. Griežtai drausti tokiems vagims gauti antrąjį skiepą ir juos skiepyjimo eilėje perkėlus į galą skiepyti iš naujo.

PRIEŠ V. Landsbergio įteisinimą valstybės vadovu (8)

ADEFAGIJA. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Artėjant Lietuvos nepriklausomybės akto atkūrimo atkūrimo metinėms vėl ir vėl Seime grįžtama prie valstybės vadovo statuso suteikimo ir su tuo susijusiomis privilegijomis buvusiam Aukščiausiosios Tarybos–Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui. Ar nereikėtų apie tai paklausti visos TAUTOS?

Šeimos vietos automobiliams tik ŠEIMOMS !! (1)

A.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Turbūt visi turintys mažus vaikus, vežiojantys juos vis dar automobilinėse kėdutėse jaučia šią problemą. Vairuotojai nevežiojantys vaikų tokiose kėdutėse stato automobilius šeimoms skirtose vietose, prekybos centrų aikštelėse. Taip sudarydami tėvams didelių nepatogumų bandant išimti vaiką iš automobilio. Nes pastačius į normalią parkavimo vietą tu negali atidaryti pilnai durų, o tai apsunkina viską.. Šias vietas sukūrė patys prekybos centrų atstovai, norėdami pagelbėti šeimoms su mažamečiais vaikais. Tačiau visada atsiranda vairuotojų, kuriems nerūpi nieks aplink juos, ir užstato šias vietas. Tad susivienikime visi tėvai ir ne tik, paprašykime valdžios jog išleistų istatymą, kuris nubaustų tokius užstatynėtojus. Tegul nebūna ši peticija kaip visos eilinės surinkusios po 100 parašų.. Pasistenkime ir pasidalinkime kuo plačiau, kad visi norintys pasirašytų. Atkreipkime valdžios dėmesį ir į kasdienius dalykus, ne tik į koroną..

Praktikos egzaminu leidimas (1)

Vardenis. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Leisti laikyti praktikos egzaminus Žmonės mokinosi darbo idėjo daug ir viska uždraudė prieš ribojimus

pries smulkaus verslo diskriminacija (21)

koks. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kodel yra diskriminuojamas smulkusis verslas. Jeigu jus esate smulkaus verslo savininkai ir jus domina sita tema, prasau visu pasirasyti sia peticija.